Zwycięska passa trwa nadal. Jeziorak Iława – Mamry Giżycko 3:0 (1:0)

Piłkarze Jezioraka kontynuują zwycięską passę. Tym razem Jeziorowcy pozostawili w pokonanym polu Mamry Giżycko triumfując 3:0. Bramki dla iławian zdobyli Arkadiusz Kuciński, Łukasz Święty i Wojciech Figurski.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, choć z każdą minutą gry zaczęła się zarysowywać przewaga Jezioraka. Więcej dobrych okazji podbramkowych stworzyli iławianie, którzy jedną z nich zamienili na gola. W 41. minucie Arkadiusz Kuciński otrzymał fantastyczne podanie od Daniela Madeja i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Przewaga Jezioraka systematycznie rosła, jednak na druga bramkę musieliśmy czekać aż do 73. minuty. Świetną zespołową akcją popisali się zawodnicy Jezioraka. Radosław Galas „urwał się” obrońcom na skrzydle, po czym podał do Kucińskiego ten zgrał piłkę do Łukasz Świętego, który wykończył akcje pięknym strzałem po długim słupku.

Wynik meczu w 90. minucie spotkania ustalił Wojciech Figurski. Było to 13. trafienie napastnika Jezioraka w tym sezonie, dzięki czemu zrównał się z Remigiuszem Sobocińskim na czele klasyfikacji strzelców forBET IV ligi. Cztery minuty później sędzia Marcin Szczerbowicz zakończył spotkanie i ostatecznie to Jeziorak mógł dopisać sobie kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.

Kolejny mecz piłkarze Jezioraka rozegrają 2 listopada w Korszach o godzinie 13:30.

Jeziorak Iława – Mamry Giżycko 3:0 (1:0)

Kuciński 40, Święty 73, Figurski 89

Jeziorak Iława: Malanowski, Kowalski (60 Kolcz), Kressin, Figurski, Kuciński (90 Janiszek), Ksiuk, Madej (77 Parulis), Galas, Kochalski (60 Święty), Sagan (79 Kaźmierski), Czarnota (77 Suchocki).

Mamry Giżycko: Murawski, Bańkowski, Rutkowski, Gulbierz, Bognacki, Drężek, Wiszniewski, Rutkowski, Rusiak, Adamiec, Skonieczka.

Żółte kartki: Kowalski, Święty.

Skład sędziowski: Marcin Szczerbowicz (sędzia główny), Łukasz Artemniak (asystent 1), Tomasz Radziszewski (asystent 2) .