Zmian w Jezioraku ciąg dalszy. Nowe logo na koszulkach

Piłkarze Jezioraka Iława w przyszłym sezonie będą grać z logo marki tkaniny24.pl na koszulkach. – To bardzo ważna umowa – mówi Andrzej Sobiech, prezes iławskiego klubu.

To w pewnym sensie kontynuacja współpracy. Właściciel marki tkaniny24.pl już w ubiegłym roku sponsorował Jezioraka pod nazwą Kompanio Sp. z o.o.

– Firma Kompanio Sp. z o.o. wspiera klub piłkarski Jeziorak od długich lat. Obecnie prowadzimy kilka przedsięwzięć biznesowych, z których najbardziej rozwojowym jest internetowy sklep z tkaninami o nazwie www.tkaniny24.pl. W zależności od tego jak nam się układa biznes, zawsze staramy się wspierać finansowo iławską piłkę nożną. Przez ponad 30 lat na rynku, dalej wyznajemy te same wartości – wierzymy, że każda firma działająca na terenie miasta Iława jest w pewnym sensie odpowiedzialna za lokalną społeczność, jest to tzw. społeczna odpowiedzialność biznesu. Naszej firmie, mimo to, że może nie jest najbardziej rozpoznawalna w Iławie, zależy na tym, aby wspierać, współtworzyć i rozwijać relacje z różnymi lokalnymi grupami społecznymi – wspieramy nie tylko piłkę nożną, ale też i lokalny MOS Iława – mówi Piotr Śnihur – E-commerce Manager tkaniny24.pl

– Uważamy, że sport pełni istotną rolę w wychowaniu młodzieży – w kształtowaniu ich charakteru i osobowości. Sport uczy, jak osiągnąć cel – nie na skróty, ale poprzez ciężką i regularną pracę oraz samozaparcie i dyscyplinę, kształtuje dobre nawyki i uczy pracy w zespole, ale też uczy pokory i tego jak przegrywać. W życiu każdego z nas mamy swoje wzloty i upadki, ważne jest, aby na wczesnym etapie rozwoju, młody człowiek został nauczony jak sobie radzić z tymi zjawiskami. W naszej ocenie tego wszystkiego właśnie uczy sport. Ale mógłby ktoś zapytać – co my z tego mamy? Tak samo jak wszystkie inne firmy, które wspierają Jezioraka czy inne kluby w Iławie – nie mamy z tego nic poza ogromną satysfakcją i myślą, że robimy to co należy. I to jest dla nas naprawdę bardzo dużo!
– Ostatnio w lokalnej gazecie przeczytałem, że w Iławie jest ok. 80 milionerów. Chciałbym serdecznie zaprosić te wszystkie firmy do tego, aby odnalazły w swojej strategii, poczucie biznesowej odpowiedzialności za lokalną społeczność. Nawet kilkaset złotych miesięcznie może przynieść zmiany i zapoczątkować większy ruch, który sprawi, że przyczynimy się do wychowania lokalnej młodzieży poprzez sport. Większość z tych młodych ludzi, będzie kiedyś pracować i budować lokalne społeczności i może pracować w naszych firmach lub tez założy swoje, z którymi my będziemy współpracować. Ktoś kiedyś powiedział, że dobro wraca – to chyba jest kwintesencja konceptu społecznej odpowiedzialności biznesu. Tak trzeba robić, bo najzwyczajniej tak należy robić. I my chcemy, aby nasza marka www.tkaniny24.pl właśnie tak była spostrzegana przez naszych klientów
.

– Każdy kto kiedykolwiek prowadził biznes lub uprawiał jakikolwiek sport to wie, że dobry wynik przychodzi na samym końcu i jest kwintesencją ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeń, wylanego potu i łez. Dlatego marzeniem marki www.tkaniny24.pl, jeśli chodzi o zespół Jezioraka jest to, aby w sponsoring klubu angażowało się coraz więcej firm, aby władze miasta Iława zdecydowały się na przekazanie większego wsparcia z budżetu miasta, aby można stworzyć stanowisko pracy dla trenera koordynatora oraz managera ds. obsługi social mediów. Niestety, ale bez określonych środków finansowych oraz zatrudnienia specjalistów do pracy w Klubie, osiągniecie lepszych wyników sportowych może okazać się bardzo trudne.

Kontakt:
www.tkaniny24.pl
ul. Lubawska 4
14-200 Iława
info@tkaniny24.pl
tel. 573449431

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji