ZINASPORT – partnerem technicznym Jezioraka Iława!

Miło nam poinformować, że firma ZINASPORT – Oficjalny Dystrybutor marki ZINA została
partnerem technicznym naszego klubu. ZINASPORT będzie dostarczała sprzęt, odzież oraz
akcesoria treningowe do wszystkich grup piłkarskich przez najbliższe trzy lata.

GRA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

ZINA to marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jesteśmy jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. ZINA jako jedyna marka w Polsce i jedna z nielicznych w Europie posiada kontrakt z FIFA na produkcję certyfikowanych piłek meczowych. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce. Koncentrujemy się na dostarczaniu produktów, które spełniają oczekiwania profesjonalnych piłkarzy. Wierzymy, że kluczem w nowoczesnym futbolu jest umiejętność łączenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych z rozumieniem specyfiki piłkarskiego świata„. – powiedział nam przedstawiciel ZINASPORT.

PARTNERZY I KLIENCI

Piłka nożna łączy, dlatego produkty ZINA adresowane są zarówno do profesjonalistów, amatorów i pasjonatów piłki nożnej. Mamy doświadczenie we współpracy z najlepszymi klubami takimi jak Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok, Cracovia Kraków. Ubieramy również polskich sędziów Ekstraklasy, 1 ligi i 2 ligi będąc partnerem Polskiego Związku Piłki Nożnej„. – powiedział w rozmowie klubem przedstawiciel naszego partnera technicznego.

Do grona klubów, które są, wyposażane przez ZINĘ dołączył Jeziorak Iława. Dziękujemy za zaufanie. Wierzymy, że wspólnie będziemy odnosić sukcesy!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji