Z liderem na remis. Jeziorak Iława – GKS Wikielec 1:1

Bez wskazania lepszego zakończył się mecz na szczycie forBET IV ligi. Jeziorak Iława zremisował z GKS Wikielec 1:1 w meczu 15. kolejki rundy jesiennej. Wynik rozstrzygnięty został do przerwy.

Zaczęło się od pięknej bramki Pawła Sagana, który w 4. minucie meczu wyprowadził Jezioraka na prowadzenie. Wyrównująca bramka padła tuż przed przerwą. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skutecznym strzałem głową popisał się Piotr Kacperek.

Jeziorak Iława – GKS Wikielec 1:1 (1:1)
Sagan 4′ – Kacperek 45′

Jeziorak: Włodarczyk- Kressin (Słomski 88), Kwiatkowski (Kochalski 75), Leszczenko, Kuciński, Sedlewski, Banaszek (Abramczyk 70), Górski, Sagan (Kłosowski 94), Imamoto (Sternicki 75), Kruczkowski

GKS: Rutkowski- Sz.Jajkowski (Grzybowski 46), Kacperek, M.Jajkowski, Preuss, Jackowski, Otręba, Rosoliński (Mulkevich 57), Żukowski (Klimek 57), Kentaro, Kujawa (Wasiak 69)

Żółte kartki: Kressin, Górski 2 (Jeziorak)

Czerwona kartka: Górski (Jeziorak)

Skład sędziowski: Łukasz Dobrzyński (sędzia główny), Jacek Makowski (asystent), Michał Pereszczako (asystent), Krzysztof Sasin (techniczny)