W końcówce dogonili rywala. Ossa Biskupiec – Jeziorak Iława 3:3 (2:0)

To miał być ciężki mecz i był ciężki. Będąca „w gazie” Ossa Biskupiec solidnie postawiła się Jeziorakowi i bezwzględnie wykorzystywała jego błędy. Za sprawą Patryka i Daniela Lewandowskich gospodarze do przerwy prowadzili 2:0. Szereg zmian w iławskiej ekipie i atak od początku drugiej połowy przyniosły efekty. W ciągu 20 minut Daniel Madej zdobył dwa gole i był remis. Niedługo później Dominik Wojciechowski znów dał Ossie prowadzenie, a w końcówce wynik meczu na 3:3 ustalił Wojciech Figurski, który wykorzystał dośrodkowanie Madeja.

Ossa Biskupiec – Jeziorak Iława 3:3 (2:0)
P. Lewandowski 14, D. Lewandowski 44, Wojciechowski 78 – Madej 51, 74 (k), Figurski 88

Żółte kartki dla Jezioraka: Madej, Ostanek, Ćwikliński

Jeziorak: Mazurowski (46 Szramka), Krajewski, Wantowski (27 Ostanek), Kaszlewicz, Foj (27 Borkowy), Liedtke (46 Kuchnik), Rzeźnikiewicz, Burny (70 Ćwikliński), Galas, Madej, Figurski