Szkoła językowa Szybki Angielski Iława nowym sponsorem Jezioraka

Z przyjemnością ogłaszamy, że szkoła językowa Szybki Angielski Iława została nowym sponsorem Jezioraka.

Szkoła językowa pod szyldem marki SzybkiAngielski.pl to nowość dla tych wszystkich, którzy marzą o tym, by komunikatywnie władać językiem angielskim. W styczniu miało miejsce otwarcie iławskiej placówki edukacyjnej. Specjalnie dla jeziorakilawa.pl nową szkołę przedstawia Małgorzata Doborzyńska-Zorychta, managerka szkoły.

Czym zajmuje się Szybki Angielski?

W Szybkim Angielskim zajmujemy się… szybką nauką języka angielskiego 🙂 Stwarzamy naszym kursantom warunki do rozwijania swoich umiejętności komunikacyjnych w sposób dopasowany do indywidualnych predyspozycji i intensywnego stylu życia. Uczymy angielskiego w taki sposób, aby wielotorowo angażować mózg kursanta do przyswajania wiedzy, podobnie jak wtedy, kiedy języka uczy się dziecko. Dlatego w naszej szkole nie ma miejsca na piętrzące się kserówki i nudne zajęcia, zależy nam na tym, żeby nasi klienci opanowali język szybko i bezboleśnie.

Dlaczego iławski placówka Szybki Angielski dołączyła do grona sponsorów Jezioraka?

Dołączyłyśmy do zacnego grona sponsorów Jezioraka, ponieważ cenimy wkład Klubu w rozwój kultury fizycznej w naszym mieście. A rozwój to coś, co nas kręci. Wierzymy też, że przyjdzie taki dzień, w którym Jeziorak zagra w Lidze Mistrzów. A wtedy cała jego rodzina będzie musiała przygotować się na przyjazd kibiców z całego świata, a my z radością zadbamy o skuteczną komunikację między nimi. Dlatego każdego zainteresowanego naszą działalnością zapraszamy w nasze progi. See you soon!

Kontakt:
SZYBKI ANGIELSKI IŁAWA
ul. Jana III Sobieskiego 41
14-200 Iława
Tel. 510 601 202
E-mail: biuro@szybkiangielski-ilawa.pl
www.szybkiangielski-ilawa.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji