Rywal rozłożony na łopatki. Jeziorak Iława – SKS Szczytno 7:0 (2:0)

Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało takiego pogromu. Do przerwy po trafieniach Łukasza Suchockiego i Daniela Madeja Jeziorak prowadził z SKS-em Szczytno 2:0 w ramach 1/16 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Prawdziwy festiwal strzelecki rozpoczął się w 62. minucie, kiedy na 3:0 podwyższył Suchocki. Potem dwa szybkie gole głową dorzucił Wojciech Figurski, a następnie strzelił Łukasz Święty. Wynik na 7:0 ustalił Marcin Żarnoch, który niefortunnie skierował piłkę głową do własnej bramki.

Jeziorak Iława – SKS Szczytno 7:0 (2:0)
Suchocki 7, 62, Madej 45, Figurski 75, 77, Święty 82, Żarnoch 90 (s)

Jeziorak: Jędrzejewski, Kowalski, Kressin (65 Foj), Kaszlewicz, Słomski, Parulis, Madej (69 Wantowski), Suchocki, Krajewski (56 Galas), Figurski, Kuchnik (63 Święty)

SKS Szczytno: Wardecki, Kuchna (46 Sachajczuk), Świercz (68 Głowacki), Żarnoch, Trzebiński, Chorążowicz, Nasiadka, Balcerzak, Woźniak, Kulesik (68 Kwiatkowski), Wnuk (46 Komorowski)