Rodzina Jezioraka

Czym jest dla nas #RodzinaJezioraka? Po dłuższym namyśle jest to coś wyjątkowego. Nie jest to zwykłe członkostwo w klubie, a stałe miejsce w rodzinie, która ma swoją historię. Jest to projekt, zrzeszający i łączący wokół siebie ludzi, bez znaczenia jakie mają poglądy, jakie wyznają ideały, co myślą, w co wierzą.

W Rodzinie Jezioraka jest miejsce dla każdego, dla ludzi z Iławy i spoza naszego pięknego miasta. Członkowie, a także ambasadorzy Jezioraka są wszędzie. W całej Polsce i zagranicą. Zrzeszamy ludzi, którzy nigdy nawet nie byli w Iławie, a przykładem tego jest pani Kasia ze Szczecina, która od samego początku wspiera odbudowę Jezioraka.

Jeziorak nie jest tylko klubem, a marzeniem. Marzeniem, które chcemy cały czas spełniać. Jakie to marzenie? Marzy nam się klub oparty o tradycje, patriotyzm, organizację i sukcesy sportowe, w których udział biorą i będą brać nasi wychowankowie, a także nasi przyjaciele z okolic.

Naszą inspiracją jest nasza społeczność, do której chcemy cały czas trafiać z Biało – Niebieskim sercem i pozytywnym przekazem. Chcemy razem z Jeziorakiem żyć życiem zastępczym, razem się cieszyć i razem płakać. Pragniemy być fenomenem socjologicznym i świetnym pozytywnym przykładem, że można rywalizować w oparciu o piękne ideały. Marzymy o tym, żeby być solidnymi pod każdym względem, być posłańcami wielkich nadziei i wiadomości.

Chcemy razem zasiadać jak do telenoweli, i oglądać sportową rywalizację. Czy Wy też marzycie? Miejmy jedno marzenie, niech nim będzie Wielki Jeziorak! Zapraszamy do tego by wstępować do Rodziny Jezioraka, a także do Klubu 100. Każdy z nas ma znajomych, którzy mają mniejsze, lub większe firmy. Zarażajmy ich naszą pasją i miłością do Jezioraka. Jeziorak był przed nami, jest teraz i będzie po nas, dla przyszłych pokoleń. 

Bycie w Rodzinie Jezioraka upoważnia nas do bezpłatnego wstępu na wszystkie imprezy organizowane przez klub (piłka nożna, piłka ręczna, tenis oraz sztuki walki). Ponadto legitymacja uprawnia do zniżek u naszych partnerów.

Cena członkostwa wynosi 100zł/rok – dla osób powyżej 16 roku życia

oraz

30zł/rok – dla osób poniżej 16 roku życia (nie dotyczy zawodników w grupie juniora młodszego)

Deklarację należy wypełnić i przynieść do klubu osobiście lub wysłać pocztą elektroniczną na adres sekretariat@jeziorakilawa.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji