Restauracja „U Czapy” na dłużej z Jeziorakiem!

Restauracja „U Czapy” nadal będzie wspierać ITS Jeziorak Iława. Restauracja „U Czapy” jest naszym Partnerem od 2017 roku. Początek współpracy wiąże się z organizacją towarzyskiego meczu z Lechią Gdańsk.

Właściciel restauracji Damian Majewski podkreślił korzyści dla firm, które współpracują i sponsorują iławskiego Jezioraka:

Wspieranie, interesowanie się, sponsorowanie – dla mnie, jest to sposób na bycie częścią społeczności. Gdy mogę jednocześnie pomóc chłopakom w rozwoju, w spełnianiu marzeń, doskonaleniu się, jest to z korzyścią i dla mnie i dla nich. Moi goście wspominają, że widoczne są banery reklamowe na stadionie Jezioraka. Życzę chłopakom zwycięstw w każdym meczu!

Bardzo cieszymy się, że nasi partnerzy doceniają korzyści płynące ze współpracy z naszym klubem. – Jeziorak Iława to marka znana w całej Polsce, a jej wartość marketingowa i reklamowa cały czas rośnie. Za tym idą również cały czas rosnące ekwiwalenty medialne i marketingowe dla naszych sponsorów. Naszym sponsorom jesteśmy dziś w stanie zapewnić reklamę docierającą do dużej liczby odbiorców – zakończył Andrzej Sobiech, prezes ITS Jeziorak Iława.

Restauracja „U Czapy” to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Prowadzone przez Damiana Majewskiego “Czapę”, tętni życiem, pysznym jedzeniem i dobrą muzyką. Coś dla siebie znajdą tutaj miłośnicy mięsa, ale również roślinożercy. Wszystko co robimy wynika z pasji do gotowania, ale i z miłości do ludzi oraz ich towarzystwa.

Adres: Jana III Sobieskiego 2a/4a, Iława
Telefon: +48 724 999 903
Facebook: facebook.com/uczapy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji