Przed nami pierwszy zimowy sparing

Na zakończenie drugiego tygodnia przygotowań piłkarze Jezioraka rozegrają pierwszy zimowy sparing. Przeciwnikiem iławian będzie drugoligowy Sokół Ostróda.

W sobotę, 23 stycznia piłkarze naszego zespołu rozegrają pierwszy mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań. Najbliższy rywal, ekipa z Ostródy to solidny drugoligowiec, który mimo, że na tym poziomie rozgrywek jest beniaminkiem to nie ukrywa aspiracji na czołówkę tabeli.

Drużyna naszych rywali podczas trwającego okresu przygotowawczego rozegrała już pierwszy sparing z ekstraklasową Lechią Gdańsk przegrywając 0:3. W kadrze zespołu z Ostródy jest kilku zawodników z przeszłością pierwszoligową. Rafał Siemaszko, Dawid Wolny, Kamil Zalewski czy Karol Żwir są przykładami piłkarzy, którzy korzystając ze swojego doświadczenia mają wprowadzić „Trójkolorowych” na wyższy poziom rozgrywkowy.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 12.30 na bocznym boisku przy ul 3 Maja w Ostródzie. Ze względu na panujące obostrzenia epidemiologiczne mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji