Przed meczem: MKS Korsze – Jeziorak Iława

W sobotę, 2 listopada o godzinie 13:30 w Korszach odbędzie się ostatni mecz wyjazdowy Jezioraka w tym roku. Podopiecznych trenera Wojciecha Figurskiego czeka kolejne trudne zadanie – starcie z miejscowym MKS. Czy Jeziorowcy podtrzymają zwycięską serię i odniosą szóste zwycięstwo z rzędu?

Jeziorak punktuje regularnie od pięciu spotkań, a w każdym z nich do siatki trafiał Wojciech Figurski, który na swoim koncie ma już 13. bramek i zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji króla strzelców ex aequo z weteranem tegorocznych rozgrywek Remigiuszem Sobocińskim.

Mecze w Korszach Jeziorak zdecydowanie może zaliczać do udanych. Poprzedni sezon potwierdził tę tezę. Zwycięstwa kolejno 2:1 oraz 6:1 dały zespołowi Jezioraka pewne 6 punktów.

MKS Korsze to „ligowy średniak”. Podobnie jak w poprzednim sezonie zespół okupuje środek tabeli, aktualnie z dorobkiem 18 punktów.

Po serii czterech zwycięstw podopieczni trenera Piotra Chamika musieli ulec wiceliderowi tabeli – Stomilowi II Olsztyn. Spotkanie ostatecznie skończyło się różnicą tylko jednej bramki na korzyść rezerw olsztyńskiego zespołu.

Zdecydowanie wyróżniającą się postacią w MKS-ie Korsze jest Piotr Kozłowski. Trafiał on do siatki rywala w obecnym sezonie aż 9 razy.

Spotkanie sędziować będą Krzysztof Mróz, Jacek Makowski oraz Łukasz Artemniak.

Cena wstępu na spotkanie to 5 zł.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji