#Pomaga(J)my – Ratujemy życie Gabrieli!

Piłkarze Jezioraka jutro będą rywalizować o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ze Stomilem II Olsztyn. Przed kasami biletowymi będzie przeprowadzana zbiórka, która wesprze leczenie chorej na nowotwór Gabrieli!

Już jutro piłkarze Jezioraka rozegrają mecz z rezerwami Stomilu Olsztyn. Oprócz rywalizacji sportowej na boisku, będzie także inna. Przed kasami biletowymi będzie przeprowadzana zbiórka, która wesprze Gabrysię, zmagającą się z chorobą nowotworową!

My już nie prosimy, lecz błagamy! Kochani, pokażcie odrobinkę serca i pomóżcie nam pokonać to przekleństwo jakim jest nowotwór! Nie pozwólcie zabrać mu tak wspaniałej i silnej osoby z wielkim sercem. Przez całe życie Gabriela nie tylko zajmowała się córką, której życie niestety nie rozpieszczało (dziecięce porażenie mózgowe, poruszanie się na wózku, padaczka), ale także walczyła o jej zdrowie by mogła godnie żyć. Gabryśka zawsze pomagała jeśli ktoś tej pomocy potrzebował, dawała wszystko od siebie nie oczekując niczego w zamian. Nie ma osoby, której by odmówiła pomocy, nawet w błachej sprawie. Widzimy z dnia na dzień jak te dwie wspaniałe istoty gasną, widzimy jak Wiola, czyli jej córka, traci chęć do życia popadając w depresję, co powoduje większą częstotliwość ataków padaczki. Wiemy również, że moja Gabrysia bardzo chce żyć przede wszystkim dla swojej córki i całej rodziny, której poświęciła całe swoje dotychczasowe życie. Ponadto jest to już jej druga walka z nowotworem, pierwszą wygrała i tym razem nie może być inaczej, wiec pomóżmy jej wygrać! Licytując rzeczy, które są wam już nie potrzebne. Każda złotówka się liczy i będzie to najlepiej wydana złotówka w waszym życiu. Jeśli będzie nas wiele, to i wiele zdziałamy. Jak to się mówi grosz do grosza i możemy zdziałać cuda. Sami nie damy rady, z waszą pomocą możemy wszystko! Pomóżcie tą przysłowiową złotówką uratować nie jedno a dwa życia. – Czytamy na grupie, w której można licytować przedmioty, z których dochód wesprze walkę o życie Gabrieli.

Zapraszamy do udziału w licytacjach. Gabrielę możemy wesprzeć TUTAJ

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji