„Pod Omegą Iława” nowym sponsorem Jezioraka!

Z wielką radością informujemy, że ośrodek turystyki wodnej „Pod Omegą” z Iławy został nowym sponsorem Jezioraka! Firma świadcząca usługi w branży żeglarskiej będzie jednym ze sponsorów Biało-Niebieskich do końca sezonu 2021/22.

Przystań „Pod Omegą” w Iławie od lat czynnie wspiera lokalne inicjatywy, nie tylko te związane z wodą, ale wszelkie mające na celu propagowanie idei odpowiedzialnego korzystania z uroków natury oraz kształcenia młodzieży w kierunku krzewienia ducha sportu opartego na zdrowej, pełnej przyjaźni i szacunku rywalizacji.
Nie mogło nas zabraknąć w gronie sponsorów Jezioraka Iława, albowiem jako lokalni patrioci pragniemy, by młodzież wychowująca się nad najpiękniejszym jeziorem w Polsce mogła już niedalekiej przyszłości rozwijać się sportowo pod patronatem odpowiedzialnie prowadzonego klubu.

Jako sąsiedzi piłkarskiego Jezioraka, od 40 lat obserwujemy stadion za miedzą i tęsknimy za czasami, gdy na mecze przychodziły tysiące mieszkańców Iławy, by śpiewem dopingować swój ukochany klub, a po meczu odpoczywać na tarasie naszej restauracji wpatrując się w zachodzące nad jeziorem słońce. Szczerze pragniemy, by na stadion wróciło dawne, pełne entuzjazmu i wiary w sportowe sukcesy życie i dlatego choć w niewielkim stopniu chcemy wesprzeć Biało-Niebieskich.
Z pewnością wszyscy nas znacie, ale jeżeli z jakiś względów jeszcze u nas nie byliście, albo chcielibyście się o nas nieco więcej dowiedzieć, zapraszamy!

Z żeglarskim pozdrowieniem
Załoga „Pod Omegą”

Kontakt:

„Pod Omegą”
ul. Sienkiewicza 24
14-200 Iława
Tel.: 660 676 470

e-mail: podomega@podomega.pl
www.podomega.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji