Pełny terminarz rundy wiosennej sezonu 2017/2018

W 16 kolejce Klasy okręgowej 2017/18 Jeziorak zagra na wyjeździe z Radomniakiem Radomno, a następnie na własnym stadionie zmierzy się  z GKS-em Stawiguda. Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz „okręgówki” na rundę wiosenną sezonu 2017/2018.
 
Kolejka 16 w dniach 17-03-2018/18-03-2018
KS Polonia Pasłęk – LKS Płomień Turznica 2018-03-17 15:30 
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – GKS Polonia Iłowo 2018-03-17 15:30 
KS Ewingi Zalewo – MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2018-03-17 15:30 
GKS Stawiguda – KS Dąb Kadyny 2018-03-17 16:00 
LZS Radomniak Radomno – ITS Jeziorak Iława 2018-03-17 15:30 
GSZS Delfin Rybno – LZS Czarni Rudzienice 2018-03-17 15:30 
MKS Olimpia Olsztynek – LZS Osa Ząbrowo 2018-03-17 15:30 
KS Fortuna Gągławki – LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2018-03-17 15:30 
 
Kolejka 17 w dniach 24-03-2018/25-03-2018
KS Fortuna Gągławki – KS Polonia Pasłęk 2018-03-24 16:00 
LKS Orzeł Janowiec Kościelny- MKS Olimpia Olsztynek 2018-03-24 16:00 
LZS Osa Ząbrowo – GSZS Delfin Rybno 2018-03-24 16:00 
LZS Czarni Rudzienice – LZS Radomniak Radomno 2018-03-24 16:00 
ITS Jeziorak Iława – GKS Stawiguda 2018-03-24 16:00
KS Dąb Kadyny – KS Ewingi Zalewo 2018-03-24 16:00 
MKS Kaczkan Huragan II Morąg- GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 2018-03-25 14:00 
GKS Polonia Iłowo – LKS Płomień Turznica 2018-03-24 16:00 
 
Kolejka 18 w dniach 31-03-2018/01-04-2018
KS Polonia Pasłęk – GKS Polonia Iłowo 2018-03-31 16:00 
LKS Płomień Turznica – MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2018-03-31 16:00 
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – KS Dąb Kadyny 2018-03-31 16:00 
KS Ewingi Zalewo – ITS Jeziorak Iława 2018-03-31 16:00 
GKS Stawiguda – LZS Czarni Rudzienice 2018-03-31 16:00 
LZS Radomniak Radomno – LZS Osa Ząbrowo 2018-03-31 16:00
GSZS Delfin Rybno – LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2018-03-31 16:00 
MKS Olimpia Olsztynek – KS Fortuna Gągławki 2018-03-31 16:00 
 
Kolejka 19 w dniach 07-04-2018/08-04-2018
MKS Olimpia Olsztynek – KS Polonia Pasłęk 2018-04-07 16:00 
KS Fortuna Gągławki – GSZS Delfin Rybno 2018-04-07 16:00 
LKS Orzeł Janowiec Kościelny- LZS Radomniak Radomno 2018-04-07 16:00 
LZS Osa Ząbrowo – GKS Stawiguda 2018-04-08 15:00 
LZS Czarni Rudzienice – KS Ewingi Zalewo 2018-04-07 16:00 
ITS Jeziorak Iława – GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 2018-04-07 16:00 
KS Dąb Kadyny – LKS Płomień Turznica 2018-04-07 16:00 
MKS Kaczkan Huragan II Morąg- GKS Polonia Iłowo 2018-04-08 15:00  
 
Kolejka 20 w dniach 14-04-2018/15-04-2018
KS Polonia Pasłęk – MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2018-04-14 16:00 
GKS Polonia Iłowo – KS Dąb Kadyny 2018-04-14 16:00 
LKS Płomień Turznica – ITS Jeziorak Iława 2018-04-15 16:00 
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – LZS Czarni Rudzienice 2018-04-14 16:00 
KS Ewingi Zalewo – LZS Osa Ząbrowo 2018-04-14 17:00 
GKS Stawiguda – LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2018-04-14 17:00 
LZS Radomniak Radomno – KS Fortuna Gągławki 2018-04-14 17:00 
GSZS Delfin Rybno – MKS Olimpia Olsztynek 2018-04-14 16:00 
 
Kolejka 21 w dniach 21-04-2018/22-04-2018
GSZS Delfin Rybno – KS Polonia Pasłęk 2018-04-21 16:00 
MKS Olimpia Olsztynek – LZS Radomniak Radomno 2018-04-21 17:00 
KS Fortuna Gągławki – GKS Stawiguda 2018-04-21 16:00 
LKS Orzeł Janowiec Kościelny- KS Ewingi Zalewo 2018-04-22 14:00 
LZS Osa Ząbrowo – GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 2018-04-21 17:00 
LZS Czarni Rudzienice – LKS Płomień Turznica 2018-04-21 17:00 
ITS Jeziorak Iława – GKS Polonia Iłowo 2018-04-22 17:00 
KS Dąb Kadyny – MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2018-04-21 17:00 
 
Kolejka 22 w dniach 28-04-2018/29-04-2018
KS Polonia Pasłęk – KS Dąb Kadyny 2018-04-28 17:00
MKS Kaczkan Huragan II Morąg- ITS Jeziorak Iława 2018-04-29 15:30
GKS Polonia Iłowo – LZS Czarni Rudzienice 2018-04-28 16:00 
LKS Płomień Turznica – LZS Osa Ząbrowo 2018-04-29 16:00 
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2018-04-28 16:00 
KS Ewingi Zalewo – KS Fortuna Gągławki 2018-04-28 17:00 
GKS Stawiguda – MKS Olimpia Olsztynek 2018-04-28 17:00 
LZS Radomniak Radomno – GSZS Delfin Rybno 2018-04-28 17:00 
 
Kolejka 23 w dniach 05-05-2018/06-05-2018
LZS Radomniak Radomno – KS Polonia Pasłęk 2018-05-05 17:00
GSZS Delfin Rybno – GKS Stawiguda 2018-05-05 16:00 
MKS Olimpia Olsztynek – KS Ewingi Zalewo 2018-05-05 17:00 
KS Fortuna Gągławki – GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 2018-05-05 16:00 
LKS Orzeł Janowiec Kościelny- LKS Płomień Turznica 2018-05-06 14:00 
LZS Osa Ząbrowo – GKS Polonia Iłowo 2018-05-05 17:00 
LZS Czarni Rudzienice – MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2018-05-05 17:00 
ITS Jeziorak Iława – KS Dąb Kadyny 2018-05-05 17:00 
 
Kolejka 24 w dniach 12-05-2018/13-05-2018
KS Polonia Pasłęk – ITS Jeziorak Iława 2018-05-12 17:00 
KS Dąb Kadyny – LZS Czarni Rudzienice 2018-05-12 17:00 
MKS Kaczkan Huragan II Morąg- LZS Osa Ząbrowo 2018-05-13 16:00 
GKS Polonia Iłowo – LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2018-05-12 16:00 
LKS Płomień Turznica – KS Fortuna Gągławki 2018-05-13 17:00
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – MKS Olimpia Olsztynek 2018-05-12 17:00 
KS Ewingi Zalewo – GSZS Delfin Rybno 2018-05-12 17:00 
GKS Stawiguda – LZS Radomniak Radomno 2018-05-12 17:00 
 
Kolejka 25 w dniach 19-05-2018/20-05-2018
GKS Stawiguda – KS Polonia Pasłęk 2018-05-19 17:00 
LZS Radomniak Radomno – KS Ewingi Zalewo 2018-05-19 17:00 
GSZS Delfin Rybno – GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 2018-05-19 16:00 
MKS Olimpia Olsztynek – LKS Płomień Turznica 2018-05-19 17:00
KS Fortuna Gągławki – GKS Polonia Iłowo 2018-05-19 16:00 
LKS Orzeł Janowiec Kościelny- MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2018-05-20 14:00
LZS Osa Ząbrowo – KS Dąb Kadyny 2018-05-19 17:00 
LZS Czarni Rudzienice – ITS Jeziorak Iława 2018-05-19 17:00 
 
Kolejka 26 w dniach 26-05-2018/27-05-2018
KS Polonia Pasłęk – LZS Czarni Rudzienice 2018-05-26 17:00 
ITS Jeziorak Iława – LZS Osa Ząbrowo 2018-05-26 17:00 
KS Dąb Kadyny – LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2018-05-26 16:00 
MKS Kaczkan Huragan II Morąg- KS Fortuna Gągławki 2018-05-27 16:00 
MKS Olimpia Olsztynek – GKS Polonia Iłowo 2018-05-26 17:00 
LKS Płomień Turznica – GSZS Delfin Rybno 2018-05-27 17:00 
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – LZS Radomniak Radomno 2018-05-26 17:00 
KS Ewingi Zalewo – GKS Stawiguda 2018-05-26 17:00 
 
Kolejka 27 w dniach 30-05-2018
KS Ewingi Zalewo – KS Polonia Pasłęk 2018-05-30 17:00 
GKS Stawiguda – GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 2018-05-30 17:00
LZS Radomniak Radomno – LKS Płomień Turznica 2018-05-30 17:00
GSZS Delfin Rybno – GKS Polonia Iłowo 2018-05-30 17:00 
MKS Olimpia Olsztynek – MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2018-05-30 17:00 
KS Fortuna Gągławki – KS Dąb Kadyny 2018-05-30 17:00 
LKS Orzeł Janowiec Kościelny- ITS Jeziorak Iława 2018-05-30 17:00 
LZS Osa Ząbrowo – LZS Czarni Rudzienice 2018-05-30 17:00 
 
Kolejka 28 w dniach 02-06-2018/03-06-2018
KS Polonia Pasłęk – LZS Osa Ząbrowo 2018-06-02 17:00 
LZS Czarni Rudzienice – LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2018-06-02 17:00 
ITS Jeziorak Iława – KS Fortuna Gągławki 2018-06-02 17:00 
KS Dąb Kadyny – MKS Olimpia Olsztynek 2018-06-02 17:00 
MKS Kaczkan Huragan II Morąg- GSZS Delfin Rybno 2018-06-02 17:00 
GKS Polonia Iłowo – LZS Radomniak Radomno 2018-06-02 16:00 
LKS Płomień Turznica – GKS Stawiguda 2018-06-03 17:00 
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – KS Ewingi Zalewo 2018-06-02 17:00 
 
Kolejka 29 w dniach 09-06-2018/10-06-2018
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – KS Polonia Pasłęk 2018-06-09 17:00 
KS Ewingi Zalewo – LKS Płomień Turznica 2018-06-09 17:00 
GKS Stawiguda – GKS Polonia Iłowo 2018-06-09 17:00 
LZS Radomniak Radomno – MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2018-06-09 17:00 
GSZS Delfin Rybno – KS Dąb Kadyny 2018-06-09 16:00 
MKS Olimpia Olsztynek – ITS Jeziorak Iława 2018-06-09 17:00
KS Fortuna Gągławki – LZS Czarni Rudzienice 2018-06-09 16:00 
LKS Orzeł Janowiec Kościelny- LZS Osa Ząbrowo 2018-06-10 14:00 
 
Kolejka 30 w dniach 16-06-2018/17-06-2018
KS Polonia Pasłęk – LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2018-06-16 17:00 
LZS Osa Ząbrowo – KS Fortuna Gągławki 2018-06-16 16:00 
LZS Czarni Rudzienice – MKS Olimpia Olsztynek 2018-06-16 17:00 
ITS Jeziorak Iława – GSZS Delfin Rybno 2018-06-17 14:00
KS Dąb Kadyny – LZS Radomniak Radomno 2018-06-16 17:00 
MKS Kaczkan Huragan II Morąg- GKS Stawiguda 2018-06-16 17:00
GKS Polonia Iłowo – KS Ewingi Zalewo 2018-06-16 16:00 
LKS Płomień Turznica – GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 2018-06-17 14:00 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji