Partnerzy

Firma ABS

ABS istnieje na rynku już 25-lat. Firma sprzedaje części i materiały eksploatacyjne do samochodów ciężarowych i osobowych. Prowadzi też kasację pojazdów i sprzedaż części używanych oraz zajmuje się mechaniką pojazdów osobowych, ciężarowych a także serwisuje maszyny budowlane i rolnicze. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 10% na części używane oraz usługi.

Hurtownia Elektryczna Widro

Widro jest liderem na rynku Iławskim w branży elektrotechnicznej. Założona w 1991r. hurtownia cieszy się zaufaniem dużej rzeszy klientów, jednocześnie ciągle rozwijając i uzupełniając ofertę o nowy asortyment. Widro na tle konkurencji wyróżnia się profesjonalnym doradztwem oraz indywidualnym podejściem do klienta detalicznego jak i biznesowego. Firma mieści się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 25A w Iławie. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 10% na cały asortyment.

Qponik – Klik i płacisz mniej!

Qponik jest darmową aplikacją dostępna w sklepie Google Play (niedługo również AppStore), która przypomina o zbliżających się wydarzeniach. W najbliższym czasie za pomocą aplikacji będziecie mogli również kupować gadżety z oficjalnego sklepu Jezioraka po promocyjnych cenach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji