Partnerzy

Bar Alibaba

Bar Alibaba to restauracja, która jako jedna z pierwszych zapoczątkowała w Iławie popularyzację dań typu kebab. Lokal mieści się przy ulicy Kościuszki 16/2a w Iławie i jest otwarty przez 7 dni w tygodniu. W menu mogą Państwo znaleźć dania typu Kebab oraz Qurab. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje promocja w postaci dużego dania w cenie małego w lokalu.

Firma ABS

ABS istnieje na rynku już 25-lat. Firma sprzedaje części i materiały eksploatacyjne do samochodów ciężarowych i osobowych. Prowadzi też kasację pojazdów i sprzedaż części używanych oraz zajmuje się mechaniką pojazdów osobowych, ciężarowych a także serwisuje maszyny budowlane i rolnicze. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 10% na części używane oraz usługi.

Hurtownia Elektryczna Widro

Widro jest liderem na rynku Iławskim w branży elektrotechnicznej. Założona w 1991r. hurtownia cieszy się zaufaniem dużej rzeszy klientów, jednocześnie ciągle rozwijając i uzupełniając ofertę o nowy asortyment. Widro na tle konkurencji wyróżnia się profesjonalnym doradztwem oraz indywidualnym podejściem do klienta detalicznego jak i biznesowego. Firma mieści się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 25A w Iławie. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 10% na cały asortyment.

Partner AGD RTV Iława

PARTNER AGD RTV oferuje zarówno artykuły gospodarstwa domowego jak i elektronikę użytkową. W ofercie sklepu mogą Państwo znaleźć najlepszej jakości towary tj. np.: sprzęt AGD, zlewozmywaki i armatura kuchenna, sprzęt RTV, aparaty fotograficzne, multimedia oraz kamery video, laptopy, tablety, komputery i akcesoria komputerowe, gry i konsole, telefony i nawigacje GPS oraz wiele, wiele innych. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje rabat w wysokości 5% na cały asortyment.

Pizzera Da Grasso Iława

Pizzeria znajduje się na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Sobieskiego 1 w Iławie. Da Grasso serwuje dania na miejscu jak i na wynos a w ich menu oprócz pizzy można znaleźć także różnego rodzaju startery, sałaty, makarony oraz desery. Z kartą Rodziny Jezioraka obowiązuje promocja w postaci dużej pizzy w cenie małej w lokalu.

TanieKosze

TanieKosze to marka należąca do Smart Mobile Marek Ziółkowski. To lokalna firma zajmująca sie sprzedażą, wynajmem oraz serwisem koszy na śmieci. W swojej ofercie posiada pojemniki o różnym litrażu na odpady komunalne oraz segregacyjne. Z kartą Rodziny Jezioraka 5% rabatu na cały asortyment.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji