Ogłaszamy nabór trenerów!

Ciągły rozwój Młodzieżowej Akademii Piłki Nożnej Jeziorak pod względem, jakości szkolenia wiąże się nierozłącznie z kadrą szkoleniową. Młodzieżowa Akademia Piłkarska Jeziorak nie tylko dąży do poszerzania wiedzy i kompetencji obecnych szkoleniowców, ale i do powiększania liczby trenerów, która będzie pracowała z utalentowaną młodzieżą w szeregach iławskiego klubu.

Nasz klub poza domem rodzinnym, szkołą, jest także placówką wychowawczą. Szkolimy młodzież, ale także uczymy wartości, które są nieprzemijające. Każdy z nas marzy, by z naszej Akademii wyszli świetni piłkarze, ale także wartościowi i dobrzy ludzie. Mamy świadomość tego, że nie tylko tworzymy zawodników, ale też kształtujemy ludzkie charaktery.

Ciągły rozwój Młodzieżowej Akademii Piłki Nożnej Jeziorak pod względem, jakości szkolenia wiąże się nierozłącznie z kadrą szkoleniową. Młodzieżowa Akademia Piłkarska Jeziorak nie tylko dąży do poszerzania wiedzy i kompetencji obecnych szkoleniowców, ale i do powiększania liczby trenerów, która będzie pracowała z utalentowaną młodzieżą w szeregach iławskiego klubu.

Dobre rezultaty szkoleniowe i wysoka, jakość treningów oraz projektów organizowanych przez nas przekłada się na zainteresowanie ze strony dzieci i młodzieży chcących trenować piłkę nożną. Liczba młodych adeptów futbolu stale rośnie, a chętnych nie brakuje też po rozpoczęciu roku szkolnego.

Żeby zapewnić stały, wysoki poziom pracy z wychowankami niezbędne jest poszerzanie kadry szkoleniowej. W związku z tym zorganizowany został nabór dla trenerów, którzy szukają odpowiedniego miejsca  do doskonalenia swojego warsztatu.

Oferta skierowana jest zarówno do trenerów, jak i do stażystów, którzy chcieliby zdobyć uprawnienia trenerskie. Przede wszystkim poszukiwane są osoby gotowe do pracy z grupami trampkarzy i młodszymi.

Zapraszamy do współpracy.

Tel. kontaktowy 604 188 402

Autor: Karol Synowiec, Łukasz Gurowski (ICSTiR).

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji