Oferta marketingu sportowego 2020/21

Nowy sezon to wachlarz nowych możliwości marketingowych dla klientów biznesowych, ale i partnerów Rodziny Jezioraka. Sponsor meczu, branding marki na stadionie dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową ofertę marketingową Jezioraka Iława!

Po okresie intensywnej pracy, mającej na celu jak najlepsze zoptymalizowanie oferty marketingowej wobec oczekiwań wymagających klientów biznesowych, mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę marketingową Jezioraka Iława.
Nowy sezon dał naszemu klubowi możliwość zaproponowania szeregu interesujących, efektywnych i co najważniejsze skutecznych pakietów reklamowych i marketingowych.

Więcej o pakietach sponsorskich i reklamowych TUTAJ.

Oferta marketingowa klubu zawiera w sobie szereg świadczeń w dniu piłkarskiego święta każdego kibica Jezioraka, czyli w dniu meczowym. Są to m.in. reklama na sprzęcie meczowym, sponsoring na banerach stadionowych i nośnikach sponsora, a także stronie internetowej i we wszystkich materiałach drukowanych klubu. Jesteśmy przekonani, że również poprzez transmisje live w systemie PPV widzowie będą uczestniczyli w wydarzeniach w wirtualnie rozszerzony sposób.

Więcej o możliwościach promocji w Klubie 100 TUTAJ.

Wierzymy, że każdy z zainteresowanych znajdzie w naszej propozycji coś interesującego dla siebie. Jeśli jednak jesteście Państwo zainteresowani inną formą reklamy z przyjemnością przygotujemy spersonalizowaną ofertę dopasowaną do wymagań klienta.

Zachęcamy do kontaktu z biurem Klubu, przedstawiciele Jezioraka Iława w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie przedstawią szczegóły oferty marketingowej klubu. Zachęcamy do kontaktu!

Kontakt:
Arkadiusz Rosiński
tel. 537 286 238
sekretariat@jeziorakilawa.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji