Najlepsze trawy z Iławy! Rolimpex S.A. sponsorem piłkarzy Jezioraka!

Mamy kolejną znakomitą wiadomość! Ponownie sponsorem piłkarzy Jezioraka Iława została firma Rolimpex S.A.! Witamy ponownie na pokładzie firmę, z którą klub odnosił największe piłkarskie sukcesy!

Sponsorem piłkarzy Jezioraka Iława został jeden z największych krajowych producentów nasion – Rolimpex S.A.! – ROLIMPEX S.A. jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości materiału siewnego, nawozów oraz innych środków do produkcji rolnej. Zajmuje się produkcją w sektorze zbóż, traw, a także rzepaku i innych nasion dla potrzeb zakładów przetwórstwa rolno-spożywczego (wytwórni pasz, zakładów tłuszczowych, słodowni, młynów, itp.). – czytamy na stronie naszego sponsora.

Obowiązkowo musimy wspomnieć o tym, że Rolimpex S.A. wspierał piłkarzy Jezioraka w latach największych sukcesów, w połowie lat 90-tych ubiegłego stulecia. Firma wspierała także klub w latach odbudowy, lecz przez jakiś czas nie sponsorowała piłkarzy z Iławy. Motto firmy – „Najlepsze trawy z Iławy” na zawsze wpisało się w w pamięci iławian, a także całego społeczeństwa. Podczas jednego z kabaretowych festiwali w Mrągowie, znakomity satyryk Artur Andrus przywitał publiczność słowami – „Najlepsze trawy z Iławy”. Świadczy to o tym, że Rolimpex S.A., a także Iławski Klub Sportowy Jeziorak – zawsze będą razem utożsamiane.

Niezwykle się cieszymy, że I.K.S. Jeziorak Iława i Rolimpex S.A. ponownie będą grały do jednej bramki, a motto firmy możemy lekko zmodyfikować. Należy teraz mówić „Najlepsze trawy i piłkarze są z Iławy„. Dlaczego takie motto? Jeziorak dzięki tej umowie sponsorskiej będzie mocniejszy, a co za tym idzie otwierają się przed nami kolejne bramki, do następnych sukcesów sportowych i organizacyjnych!

Witamy ponownie na pokładzie, dziękujemy za zaufanie!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji