Nabór do drużyny kobiet!

Trwa nabór do żeńskiego zespołu Jezioraka Iława. Biało-Niebieskie piłkarki w rundzie wiosennej poprowadzi Łukasz Gurowski. W najbliższym czasie pojawi się niepowtarzalna okazja dołączenia do drużyny!

Jeziorak Iława otworzył sekcję kobiecą przed sezonem 2019/2020. Piłkarki Jezioraka występują w III lidze, w grupie podlasko-warmińsko-mazurskiej.

– Bycie kapitanem jest fajnym uczuciem, a zwłaszcza w takim klubie jak Jeziorak. To klub z tradycjami i piękną historią. W tym roku Jeziorak obchodzi swoje 75-lecie istnienia, dlatego tym bardziej jest to dla mnie ogromny zaszczyt – powiedziała kapitan Jezioraka Justyna Zabłotna.

– Poszukujemy zawodniczek, które próbowały już swoich sił w futbolu, ale także chcących się rozpocząć swoją przygodę w klubie z tradycjami. Od niedawna tworzymy historię piłki kobiecej w Jezioraku. Pojawiła się okazja, aby stać się jej częścią. W rundzie wiosennej chcemy dalej się rozwijać i budować drużynę – skomentował trener Łukasz Gurowski.

Po przerwie zimowej w marcu zostaną wznowione treningi na iławskiej hali oraz stadionie miejskim. Aby mieć możliwość udziału w treningu z piłkarkami Jezioraka należy skontaktować się z trenerem Łukaszem Gurowskim (nr tel. 668 825 201).

Autor: Jakub Pączkowski

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji