Koncert nad Mamrami. Mamry Giżycko – Jeziorak Iława 0:3 (0:1)

Po pięknym i kapitalnym meczu piłkarze Jezioraka zwyciężyli w Giżycku. Iławianie grali koncertowo, w każdej formacji od początku do końca. Wynik meczu otworzył w 15 minucie Wojciech Figurski. Po godzinie gry Jeziorak prowadził już 2:0, bramkarza gospodarzy pokonał Michał Foj. Jedenaście minut później kolejnego gola zdobył Arkadiusz Kuciński, dla którego był to siódmy gol w sezonie.

Mamry: Murawski, Rusiak, Kolator (85 Jęksa), Opar (46 Bańkowski), Waszkiewicz, Rutkowski, Sidorowicz (65 Stępień), Wiszniewski, Szafran (65 Kamiński), Rutkowski (85 Szczerba), Drężek.

Jeziorak:  Jędrzejewski (53 Mazurowski), Sagan, Kressin, Ksiuk, Foj (83 Krajewski), Madej, Czarnota, Parulis, (73 Święty), Galas (80 Kaźmierski), Figurski, Kuciński (88 Gula).

żółte kartki: Mariusz Rutkowski, Jan Sidorowicz, Krytian Wiszniewski- Remigiusz Parulis, Łukasz Święty.

Sędziowali: Krzysztof Kapela (główny, Wiczyński P.(asystent 1), Płoski M.(Asystent 2).