Jeziorak Iława w III lidze! Teraz możesz mieć wpływ na losy ukochanego klubu

„Jeziorak Iława w III lidze”. Chcesz przeczytać te słowa na portalach sportowych? Teraz możesz mieć wpływ na losy ukochanego klubu! Zostając członkiem Klubu100 Jezioraka korzystasz z wielu przywilejów i będziesz jeszcze bliżej ukochanej drużyny!
 

Klub100 Jezioraka Iława to inicjatywa grupy kibiców z Emilem Ceglarskim na czele. Inspirowani sukcesami jakie klub odnosi w ostatnich latach szukali sposobu by swoją wiarę w powrót do III ligi przekształcić w efektywną pomoc. Stąd pomysł na powołanie klubu100 zrzeszającego osoby fizycznie nie prowadzące działalności gospodarczej, którym przyszłość Jezioraka nie jest obojętna.

W porozumieniu z zarządem oraz sztabem szkoleniowym 15 marca 2019 do życia powołany został klub100 Jezioraka Iława. Poprzez wypełnienie deklaracji zostajesz prawomocnym członkiem klubu, uprawnionym do wielu przywilejów. Plastikowa karta członka klubu100 przyjaciół Jezioraka uprawnia cię do darmowy wstępu na wszystkie mecze domowe, gwarantowane miejsce na trybunie krytej (na którą wstęp niedługo zostanie ograniczony), poczęstunek w przerwie i po meczu, spotkanie z piłkarzami i działaczami klubu w przerwie i po meczu. Jednak najważniejszą wartością jest dołożenie cegiełki do budowy budżetu, który umożliwi Jeziorakowi powrót na boiska III ligi. Dochód z działalności klubu100 księgowany jest w pełni na koncie Jezioraka Iława.

Przekazując miesięcznie 100 zł możesz wesprzeć tą wspaniałą inicjatywę, zbliżyć się do klubu, poznać zarząd, piłkarzy i czerpać wspólnie radość z odnoszonych sukcesów!

Nie czekaj! Wypełnij deklarację już teraz! Ewentualnie zadzwoń do jednego z niżej wymienionych i wygodnie poczekaj, aż załatwią formalności za Ciebie!

Emil Ceglarski +48 509 778 994, emil.ceglarski@gmail.com

Mariusz Wilk +48 535 087 090, m.wilk@jeziorakilawa.pl

Regulamin i zasady członkostwa poniżej.

Deklaracja przystąpienia do klubu 100 

regulamin klubu100

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji