Jeziorak Iława – Sparta Brodnica 3:1 (2:1)

Na prowadzenie niespodziewanie wyszła Sparta Brodnica, dosłownie parę minut po pierwszym gwizdku sędziego przegrywaliśmy 0:1. Około dwudziestej minuty spotkania w polu karnym po ataku przeciwnika upadł Radosław Galas i sędzia pokazał na “wapno”. Rzut karny pewnie wykorzystał Daniel Madej. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy wynik na 2:1 ustalił Wojciech Figurski po asyście Arkadiusza Kucińskiego. Ostatnią, trzecią bramkę dla Jezioraka zdobył w drugiej połowie Patryk Czarnota.

Jeziorak: Jędrzejewski, Krajewski, Ksiuk, Kressin, Kolcz, Kuciński, Madej, Czarnota, Galas, Suchocki, Figurski
Zagrali również: Ciura, Bojarowski, Kaźmierski, Brejdakowski, Sagan, Neumann, Święty