Jacek Jańczuk również w klubie100!

Liczba uczestników projektu „klub100” ciągle rośnie. W naszym gronie znalazł się również Jacek Jańczuk, któremu redakcja Jeziorakilawa.pl zadała kilka pytań.
 
Od jak dawna kibicujesz Jeziorakowi?
 
„Na mecze zacząłem chodzić niezwykle wcześnie. Wszystko za sprawą lokalizacji, w której mieszkałem. Wychowywałem się widując na co dzień piłkarzy Jezioraka – Remigiusza Sobocińskiego, Tomasza Radzińskiego czy Krzysztof Ciesielskiego. Podpatrywałem zawodników i chciałem być taki jak oni. Na stadionie zazwyczaj zajmowałem miejsca blisko płotu na trybunie główne, żeby jak najlepiej widzieć to co dzieje się na boisku.”
 
Pamiętasz swój pierwszy mecz, na który przyszedłeś?
 
„Niestety nie mogę sobie przypomnieć, ale na 100% była to „stara” II liga.”
 
Uczestniczysz również w meczach wyjazdowych Jezioraka?
 
„Tak, jeżdżę jak tylko mogę. Zaliczam te bliższe jak i dalsze wyjazdy. Dobrą passę przerwał mecz w Olecku, który graliśmy we wrześniu. Ze względów osobistych nie mogłem się pojawić, ale staram się nie opuszczać żadnego spotkania!”
 
Co skłoniło Cię do uczestnictwa w klubie100?
 
„Z Jeziorakiem byłem od dziecka. Wcześniej nagrywałem spotkania przy asyście Bartosza Kluby, zdobywałem doświadczenie i starałem dowiadywać się co aktualnie dzieje się w klubie kiedy tylko była taka okazja. Pomyślałem, że klub100 to fantastyczny projekt, w końcu nadarzyła się okazja wspierania klubu, przez osoby prywatne. Nie mogłem tego zmarnować.”
 

Koszt członkostwa wynosi 100zł/miesiąc. W ramach członkostwa klubu100 otrzymujecie:

–  darmowy wstęp na wszystkie mecze rozgrywane w Iławie,

– poczęstunek w przerwie i po meczu, 

– personalizowaną kartę członkowską klubu100

– możliwość uczestniczenia w spotkaniach z piłkarzami,

– pełnoprawne członkostwo klubu,

– gwarantowane miejsce na trybunie krytej,

– możliwość bycia jedną z osób tworzących wspaniałą, zintegrowaną społeczność, którą łączy ta sama pasja i miłość do Jezioraka!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć niepowtarzalną wspólnotę, która wspierając Jezioraka podczas rozgrywek ligowych stanie się częścią jego sukcesów!

Dołącz do Nas i zostań członkiem społeczności Jezioraka!

Zapraszamy,

klub100 Jeziorak Iława!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji