IV liga wraca na Sienkiewicza. Zapraszamy na mecz z Mazurem Ełk

Dwa dni dzielą nas od pierwszego spotkania w rundzie jesiennej na Stadionie Miejskim w Iławie. Piłkarze Jezioraka przed własną publicznością podejmą spadkowicza z III ligi – Mazura Ełk

Po dwóch spotkaniach na wyjeździe przyszedł czas na inaugurację sezonu na Sienkiewicza. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę 18 sierpnia o godzinie 16:00. Cena wstępu wynosi 10 zł. Dzisiaj (piątek 16 sierpnia) do godziny 16:00 również możecie odebrać darmowe bilety, które przysługują młodzieży do lat 15 oraz kobietom.

Zespół z Ełku w poprzednim sezonie zajął 16 miejsce w tabeli III ligi, co spowodowało bezpośredni spadek. Bilans spotkań Mazura z sezonu 18/19 to 8-8-16.

Według danych ze Skarbu Kibica Mazur poczynił aż 10 ruchów transferowych w letnim okienku oraz włączył do kadry dwóch juniorów. Odeszła z klubu również podobna ilość zawodników. Miało więc miejsce prawdziwe przetasowanie składu.

Mazur Ełk w pierwszej kolejce pokonał Mamry Giżycko 2:1, a w drugiej zremisował u siebie z MKS-em Korsze 1:1.

Nasze poprzednie spotkania sięgają aż sezonu 2003/2004. Wtedy ostatni raz mierzyliśmy się z Mazurem Ełk, późniejsze spotkania Jeziorak rozgrywał już tylko z Płomieniem Ełk.

Spotkanie poprowadzą Patryk Kępka, Oleksandr Tkachenko oraz Jakub Narojczyk

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji