GŁOSUJ NA PROJEKT NR 22 W BUDŻECIE OBYWATELSKIM!

Od 19 do 20 grudnia 2019 r. będzie można głosować na projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Iławskiego Budżetu Obywatelskiego. Przypominamy, że wśród nich znajduje się także nasz projekt – „75 lat Jezioraka Iława” – jubileusz na Stadionie Miejskim w Iławie.

Wspomniany projekt, oznaczony numerem 22, polega na organizacji na terenie Stadionu Miejskiego w Iławie wydarzeń sportowych zbiegających się z jubileuszem Jezioraka Iława. Z okazji tego wydarzenia zaplanowane zostały imprezy plenerowe, mecz piłkarski z atrakcyjnym przeciwnikiem i inne wydarzenia towarzyszące.

IŁAWSKI BUDŻET OBYWATELSKI – GŁOSUJEMY!

Nasz projekt ma charakter nie inwestycyjny (tzw. miękki). Nie koliduje więc on z budową pomnika czy placu zabaw. Na realizację takich projektów uchwała rezerwuje 20 % środków przeznaczonych na projekty nie inwestycyjne, a więc 50.000 zł.

Spośród 14 projektów można wybrać maksymalnie 5. Każdy mieszkaniec może przyznać łącznie 5 punktów na projekty.

Projekty te przeszły już weryfikację formalną i szczegółową. Przed nimi najważniejszy etap – głosowanie mieszkańców.

Już w pierwszy dzień głosowania (czwartek 19.12.2019) będziemy czekać na Was w Galerii Jeziorak. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Iławy i sympatyków Jezioraka, do odwiedzenia wyspy w godzinach 09:00 – 13:00 Naszymi gośćmi będą Daniel Madej, Łukasz Święty i Radosław Galas, którzy odwiedzą niebiesko-białe stoisko. Będzie można zagłosować na projekt IBO, nabyć klubowe gadżety czy też wyrobić kartę Rodziny Jezioraka na 2020 rok. Wyspa Jezioraka usytuowana będzie na poziomie 0 (na przeciwko sklepu Apart).

Wykorzystaj swój głos i namów do tego innych!

Można zagłosować elektronicznie przez Internet albo papierowo w miejscach wyznaczonych w drodze zarządzenia Burmistrza Miasta Iławy.

GŁOSOWANIE ELEKTRONICZNE

Oddać głos można przede wszystkim online poprzez stronę internetową www.obywatelska.ilawa.pl.

Platforma do głosowania zostanie uruchomiona 19.12.2019 roku zaraz po godzinie 24:00, a zamknięta będzie 20.12.2019 r. równo o północy. Głosowanie zaczynamy od najważniejszego – od przyznania punktów. Do dyspozycji jest ich aż 5 – można wszystkie przeznaczyć na jeden projekt lub rozdzielić pomiędzy kilka pomysłów.  Następnie należy podać swoje dane (imię, nazwisko i adres) oraz złożyć oświadczenie, że jest się mieszkańcem Iławy. Kolejnym krokiem jest weryfikacja głosowania poprzez kod. Jest on wysyłany SMSem na podany przez siebie nr telefonu (UWAGA – na jeden nr telefonu mogą zostać wysłane maksymalnie dwa kody weryfikacyjne do głosowania).

Po zakończonym głosowaniu można wziąć udział w dodatkowej, dobrowolnej i anonimowej ankiecie, do której zostaną Państwo przekierowani automatycznie. Chcielibyśmy poznać opinie mieszkańców w sprawie ponownego powołania w Iławie straży miejskiej, organizacji Lotniczej Majówki oraz wprowadzenia stref płatnego parkowania w mieście.

GŁOSOWANIE PAPIEROWE

Pobierz KARTĘ DO GŁOSOWANIA dostępną na stronie:

http://www.ilawa.pl/data/newsFiles/karta_do_glosowania_ibo.pdf

Wybierz projekty, na które chcesz zagłosować.

Oddaj wypełnioną kartę w punkcie głosowania: Urząd Miasta Iławy (w godzinach pracy UM 7:15 – 15:00), Centrum Aktywności Lokalnej ul. Wiejska 2D (7:00 – 19:00) lub Basen (06:00 – 22:00)

WAŻNE

1. Możesz zagłosować tylko raz – internetowo albo papierowo.

2. Głosować może każdy mieszkaniec Iławy – musisz być zameldowany/a.

3. Głosować można w każdym wieku – nie musisz być pełnoletni/a.

KONTAKT

Jeśli masz pytania dotyczące głosowania, wyślij wiadomość na adres sekretariat@jeziorakilawa.pl lub skontaktuj się z biurem klubu: Zbigniew Szczypiński tel. 604 757 526 oraz Jakub Pączkowski tel. 538 412 614

W siedzibie klubu nie tylko pomożemy, ale przede wszystkim pokażemy jak łatwo i szybko można zagłosować przez internet:

19 grudnia, czwartek, w godz. 9:00 – 13:00, Wyspa w Galerii Jeziorak, ul. Królowej Jadwigi 6

20 grudnia, piątek, w godz. 8:00 – 15:00, Stadion Miejski, Sekretariat klubu, ul. Sienkiewicza 1

Kibicu, zdecyduj, na co zostaną wydane pieniądze z budżetu Iławy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji