forBET IV liga: Zapowiedź meczu Zatoka Braniewo – Jeziorak Iława

W sobotę 3 kwietnia piłkarze Jezioraka Iława zmierzą się na wyjeździe z Zatoką Braniewo. Zadaniem Jeziorowców będzie wywiezienie z boiska rywali pierwszego w tym sezonie kompletu punktów.

Jeziorak wiosną zagrał dwa mecze i wywalczył w nich jeden punkt. Oba spotkania odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią, więc w sobotę czeka nas pierwsze starcie na trawiastym boisku. To będzie także pierwsze spotkanie po zimowej przerwie rozgrywane poza Iławą.

Zespół z Braniewa, rundę wiosenną rozpoczął dwoma zwycięstwami wygrywając z Warmią Olsztyn (3:0) i Błękitnymi Pasym (4:3). Podopieczni trenera Piotra Zająca zajmują obecnie 5. miejsce w ligowej tabeli. W przerwie zimowej do drużyny Zatoki dołączyło trzech nowych zawodników: bramkarz Jan Lechowid, napastnik Mateusz Gójski (Olimpia Elbląg) i obrońca Jakub Urbański (Polonia Pasłęk).

Spotkanie Zatoka Braniewo – Jeziorak Iława rozpocznie się w sobotę, o godzinie 15:00 na naturalnym boisku przy ul. Botanicznej 4. Niestety obostrzenia sanitarne uniemożliwiają rozegranie meczu z udziałem kibiców. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w internecie na stronie TVCOM.pl. Link do transmisji: https://cutt.ly/Qcf3E9Z

Spotkanie poprowadzi sędzia Łukasz Dobrzyński, na liniach pomagać mu będą Sylwester Skórka i Krzysztof Sasin.

Zapraszamy wszystkich kibiców do oglądania i wspierania piłkarzy Jezioraka!

Autor: Kamila Helwak

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji