FORBET IV LIGA: ZAPOWIEDŹ MECZU OLIMPIA OLSZTYNEK – JEZIORAK IŁAWA

Świetna passa Jezioraka Iława podtrzymana. Ostatnia wygrana dała drużynie czwarte zwycięstwo z rzędu. Już jutro podopieczni Wojciecha Figurskiego zmierzą się z Olimpią Olsztynek.

Pierwsze starcie z Olimpią Olsztynek w rundzie jesiennej zakończyło się naszą wygraną 6:2 (1:0). Strzelcami Jezioraka byli: trzykrotnie Wojciech Figurski, dwukrotnie Arkadiusz Kuciński. Samobójczego gola strzelił Jakub Skurski.

Zespół z Olsztynka rundę wiosenną rozpoczął niezbyt fortunnie, bo dotychczas nie wygrał żadnego spotkania. Odniósł aż pięć porażek: z Mrągowią Mrągowo (1:2), Stomilem II Olsztyn (0:2), Tęczą Biskupiec (0:4), Zatoką Braniewo (1:2), Błękitnymi Pasym (1:3) i dwukrotnie zremisował – z Delfinem Rybno (2:2) oraz Warmią Olsztyn (1:1). Podopieczni trenera Michała Kraszewskiego zajmują obecnie ostatnie, 18. miejsce w ligowej tabeli.

W przerwie zimowej do drużyny dołączyli: Mark Usovich (Ostrovets – Białoruś), Adam Malinowski (Stomil Olsztyn) oraz Maciej Kilis (GKS Stawiguda).

Spotkanie Olimpia Olsztynek – Jeziorak Iława rozpocznie się w sobotę, o godzinie 17:00 przy ul. Zajęczej 2 w Olsztynku. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Jednak już za tydzień, 15 maja, zapraszamy na stadiony!

Wyjątkowo nie będzie relacji wideo, natomiast pojawi się relacja pisemna na naszym Facebooku, więc zapraszamy do śledzenia.

Sobotnie starcie poprowadzi arbiter główny Jakub Moszczyński, na liniach pomagać mu będą Michał Pereszczako i Marcin Puwalski.Obserwatorem spotkania będzie Marcin Żyłka.

Zapraszamy wszystkich kibiców do oglądania i wspierania piłkarzy Jezioraka!

Autor: Kamila Helwak

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji