forBET IV liga: Zapowiedź meczu Olimpia II Elbląg – Jeziorak Iława

Jeziorak Iława zawalczy o podtrzymanie świetnej passy. W najbliższą niedzielę podopieczni Wojciecha Figurskiego zagrają o czwarte zwycięstwo z rzędu. Ich rywalem będzie Olimpia II Elbląg.

Pierwsze starcie z Olimpią II Elbląg w rundzie jesiennej zakończyło się naszą wygraną 4:0. Dwa gole strzelił Daniel Madej, a po jednym trafieniu dołożyli Jakub Szczepański i Arkadiusz Kuciński.

Zespół z Elbląga rundę wiosenną rozpoczął od pokonania Delfina Rybno (4:1), kolejnych trzech porażek: z Warmią Olsztyn (0:1), Motorem Lubawa (1:2) i Mazurem Ełk (0:2) oraz dwóch remisów – z Granicą Kętrzyn (1:1) i Błękitnymi Pasym (2:2). Podopieczni trenera Karola Przybyły zajmują obecnie 10. miejsce w ligowej tabeli.

W przerwie zimowej do drużyny dołączyli: Oliwier Begier (Polonia Słubice) oraz wychowankowie klubu – Damian Kowalczyk, Kacper Łaszak, Artur Łapieś oraz Bartosz Leszczyński.

Spotkanie Olimpia II Elbląg – Jeziorak Iława rozpocznie się w niedzielę, o godzinie 13:00 przy ul. Skrzydlatej 1a w Elblągu. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję z tego z spotkania przeprowadzą gospodarze, tradycyjnie za pośrednictwem platformy TVcom.

Sobotnie starcie poprowadzi arbiter główny Wojciech Krztoń, na liniach pomagać mu będą Jakub Stepnowski i Michał Palczyński.

Autor: Kamila Helwak

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji