FORBET IV LIGA: ZAPOWIEDŹ MECZU MOTOR LUBAWA – JEZIORAK IŁAWA

W ramach 33. kolejki forBET IV ligi Jeziorak Iława zmierzy się z czwartym w tabeli Motorem Lubawa. Początek spotkania o godzinie 18:30.

Jesienne starcie Jeziorak Iława – Motor Lubawa zakończyło się remisem – 2:2 (1:0). Dla iławian gole strzelili: Arkadiusz Kuciński i Daniel Madej.

Zespół z Lubawy zajmuje obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli. W rundzie wiosennej mają na swoim koncie cztery remisy, sześć zwycięstw i trzy porażki. Podopieczni Krzysztofa Malinowskiego w ostatnich trzech meczach zdobyli siedem punktów – za dwa zwycięskie mecze z Delfinem Rybno (3:2) i Warmią Olsztyn (4:1) oraz remis z Błękitnymi Pasym (1:1). W przerwie zimowej do drużyny dołączył Paweł Ewertowski z GKS LZS Wikielec.

Spotkanie 33. kolejki forBET IV ligi sezonu 2020/2021 pomiędzy Motorem Lubawa a Jeziorakiem Iława rozpocznie się w piątek, 11 czerwca o godzinie 18:30 przy ul. Łąkowej 8 w Lubawie. Mecz poprowadzi arbiter główny Sebastian Sikorski. Na liniach pomagać mu będą Sławomir Wiśniewski i Monika Piekarska. Obserwatorem będzie Jerzy Napiórkowski.

Serdecznie zapraszamy do wspierania piłkarzy Jezioraka! Mecz odbędzie się bez transmisji na żywo.

Autor: Kamila Helwak

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji