forBET IV liga: Jeziorak – Mrągowia Mrągowo. Ligowe ostatki na Sienkiewicza

Mimo, że drużyny forBET IV ligi dwa tygodnie temu rozegrały ostatnią kolejkę w tym roku, nie oznacza to, że piłkarze Jezioraka mają już wolne. Zaległa 19. kolejka czwartoligowych rozgrywek jest ostatnią, jaką mamy do rozegrania w 2020 roku. W sobotę do Iławy przyjeżdża wicelider IV ligi Mrągowia Mrągowo. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 12:00.

Przypomnijmy, w pierwotnym terminie jak i kolejnym wyznaczonym przez WMZPN konfrontacja obu drużyn została odwołana ze względu na zagrożenie epidemiczne.

Tym samym, piłkarze Jezioraka, którzy rozgrywki wznowili 18 lipca meczem pucharowym z Concordią Elbląg zakończą tegoroczne zmagania 5 grudnia meczem ligowym, co daje w sumie 140 dni rywalizacji w rundzie jesiennej. W historii występów Jezioraka nie zdarzył się jeszcze mecz rozgrywany w grudniu, co również świadczy o niecodzienności aktualnej sytuacji.

Nasz sobotni przeciwnik, drużyna Mrągowii Mrągowo zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc pięć punktów do lidera rozgrywek zespołu Mamr Giżycko. Warto zaznaczyć, że drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Niedziółkę ostatni mecz przegrała właśnie w Giżycku 26 września, notując serię 7. meczów bez porażki. Czy piłkarzom Jezioraka uda się przerwać fantastyczną serię Mrągowii i wygrać mecz?

Sędzią głównym sobotniego meczu będzie Dawid Wiśniewski z Olsztyna, który w tym sezonie prowadził już spotkanie Jeziorowców w Rybnie.

Mecz będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem JeziorakTV. Dostęp do transmisji można uzyskać na stronie -> tvcom.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji