Dołącz do Rodziny Jezioraka i odbierz jubileuszową kartę członkowską oraz kalendarz!

Darmowy wstęp na spotkania piłki nożnej oraz piłki ręcznej, głos na walnym zebraniu oraz zniżki u partnerów handlowych Jezioraka. Takie korzyści otrzyma posiadacz jubileuszowej karty członkowskiej. Przedłuż swoje członkostwo lub dołącz do Rodziny Jezioraka jeszcze w grudniu 2019, a otrzymasz darmowy pamiątkowy kalendarz!

Czym jest dla nas #RodzinaJezioraka? Po dłuższym namyśle jest to coś wyjątkowego. Nie jest to zwykłe członkostwo w klubie, a stałe miejsce w rodzinie, która ma swoją historię. Jest to projekt, zrzeszający i łączący wokół siebie ludzi, bez znaczenia jakie mają poglądy, jakie wyznają ideały, co myślą, w co wierzą. W Rodzinie Jezioraka jest miejsce dla każdego, dla ludzi z Iławy i spoza naszego pięknego miasta. Członkowie, a także ambasadorzy Jezioraka są wszędzie. W całej Polsce i zagranicą.

Decyzją zarządu składka członkowska na rok 2020 nie zmieni się. Będzie to 80 zł dla osób powyżej 16 roku życia oraz 30 zł dla osób poniżej 16 roku życia. Osoby, które były członkami klubu w poprzednim roku nie muszą kolejny raz składać deklaracji.

Jeżeli jesteś osobą, która chce dołączyć do Rodziny Jezioraka możesz zrobić to na dwa sposoby:

  • Przyjść do klubu osobiście i wypełnić deklarację członkowską na miejscu (legitymację otrzymasz w 10 minut!)
  • Wypełnić deklarację na własną rękę i razem z potwierdzeniem przelewu odesłać ją na adres sekretariat@jeziorakilawa.pl (legitymacja będzie gotowa do odebrania w kolejny dzień roboczy)

POBIERZ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ

Dane do przelewu

Bank Spółdzielczy w Iławie
95 8831 0002 2001 0002 9492 0001
Tytułem: Legitymacja członka klubu, imię i nazwisko, sekcja

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji