Biker-Budzyk we współpracy z klubem uruchomił sprzedaż pamiątek klubowych

Pamiątki związane z Jeziorakiem można już nabywać w sklepie stacjonarnym Biker-Budzyk przy ul. Wojska Polskiego 2A w Iławie.

Miło nam poinformować, iż u naszego partnera i sponsora można kupować jubileuszowe pamiątki Jezioraka na specjalnym stoisku usytuowanym w sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z listą gadżetów w promocyjnych cenach. W punktach sprzedaży naszych partnerów można wyposażyć się we wszystkie atrybuty kibica. W sklepie Biker-Budzyk znajdziesz zarówno gadżety i pamiątki sygnowane jubileuszowym herbem oraz akcesoria kibica.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 14:00
Tel. 796 262 961

Brodnicka firma działa na rynku rowerowym, współpracując z największymi producentami w Europie. W ofercie naszego partnera znajdują się m.in. rowery elektryczne takich firm jak: Giant, Unibike, Gazelle.
Sklep Biker-Budzyk oferuje profesjonalną konsultację oraz doractwo w celu dopasowania odpowiedniego roweru pod klienta. Rowery zakupione w iławskim salonie otrzymują pakiet serwisowy, który oznacza tańszy oraz szybszy serwis (30% zniżki).

– Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa naszych klientów. W okresie jesiennym zwracamy uwagę na oświetlenie jednośladów. Posiadamy oświetlenia bateryjne jak i akumulatorowe, oświetlenia energooszczędne na żarówkach ledowych z możliwościami ładowania power bank. Przy zakupie oświetlenia oferujemy montaż w cenie zakupu. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów w asortymencie posiadamy kaski rowerowe znanych firm: jak Uvex, Lazer, Giro, Prox. Kaski posiadają atesty, a ich konstrukcje przeszły pozytywnie wieloletnie testy technologiczne – mówi Tomasz Teofilak, przedstawiciel naszego sponsora.

Zapraszamy do sklepu rowerowego Biker-Budzyk! Warto zapoznać się z bogatą ofertą, jak i promocjami przygotowanymi przez naszego sponsora! Zapraszamy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji