Zmierzymy się K.S. KoronaWirus! Wspomożemy też służbę zdrowia!

Pandemia COVID-19 Koronawirusa sprawia, że nasze normalne ustabilizowane życie zostało mocno zachwiane, a zdrowie zagrożone. Groźna choroba sprawia, że nie odbywają się żadne mecze, wydarzenia sportowe i kulturalne. Odbija się to również na gospodarce, która niezwykle cierpi przez obecną sytuację. Przez tą sytuację nasi sponsorzy znaleźli się w bardzo ciężkiej sytuacji, która także odbija się na Jezioraku. Jak kiedyś powiedział Krzysztof Kononowicz „nie będzie niczego” – te słowa zaczynają się spełniać. Jednak w najbliższym czasie iławianie rozegrają mecz, a dochód z biletów wesprze klub i służbę zdrowia. Naszym rywalem będzie Klub Sportowy Koronawirus, który przybył do nas w celu zniszczenia polskiego futbolu.

Koronawirus i zagrożenie z nim związane sprawia, że nasze dotychczasowe życie uległo brutalnej zmianie. Wątpliwym jest też to, że ruszą rozgrywki forBET IV ligi, a także grup młodzieżowych. Pandemia wywołała także kryzys, który odbija się bardzo dotkliwie na gospodarce, w tym na firmach, które wspierają kluby sportowe – między innymi Jeziorak Iława.

Miał być to radosny rok obchodów 75-lecia klubu, ale następne miesiące będą jednak walką o niezadłużenie klubu. Wszystkie kluby sportowe walczą  z tym samym problemem.

Wychodzimy jednak z propozycją dla naszych kibiców. Od teraz rywalizować będziemy w wirtualnym boju z K.S. Koronawirus! Klub Sportowy Koronawirus jest wirtualnym przeciwnikiem, który przybył do naszego kraju na wyjątkowe piłkarskie tournée z zamiarem uśmiercenia polskiego futbolu. Możemy dać szansę Jeziorakowi na przetrwanie rozgrywając wirtualny mecz z tym niecodziennym rywalem.

Dołączając do projektu możemy w łatwy sposób rozpocząć sprzedaż biletów na ten wirtualny pojedynek, zasilając w ten sposób kasę klubu oraz wspierając polską służbę zdrowia w walce z epidemią.

Od teraz mogą państwo zakupić bilet na wirtualny mecz pomiędzy Jeziorakiem Iława, a równie wirtualnym Klubem Sportowym Koronawirus. Kupując bilet wspieramy klub w tej trudnej sytuacji na skutek pandemii, tak aby mógł on dalej funkcjonować gdy zagrożenie zostanie zażegnane. Cena wirtualnego biletu wynosi 20. złotych. 10% z całej zebranej kwoty zostanie przekazane na wsparcie polskiej służby zdrowia walczącej z koronawirusem, a kolejne 10% z tej kwoty zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów organizatora. Bilet można nabyć w formie drukowanej lub elektronicznej. Klub otrzyma za każdy bilet kwotę 16. złotych.

Zakupiony bilet będzie można wykorzystać na jednym z dowolnych meczy piłkarzy  Jezioraka do końca czerwca 2021.

Bilet można zakupić tu: https://www.kskoronawirus.pl/index.php/kupuj-bilety/warminsko-mazurskie/vs-jeziorak-ilawa

Projekt Klub Sportowy Koronawirus to platforma sprzedaży biletów na wirtualny pojedynek z równie wirtualnym rywalem. Platforma dedykowana jest klubom i szkółkom piłkarskim, które niezależnie od skali swojej działalności i poziomu rozgrywkowego chcą szybko rozpocząć sprzedaż biletów i zasilić w ten sposób swój budżet nadszarpnięty kryzysem związanym z epidemią koronawirusa.

10% ze sprzedaży wszystkich biletów w ramach projektu zostanie przekazane na wsparcie polskiej służby zdrowia walczącej z epidemią. Projekt stanowi zatem świetną okazję do integracji polskiego środowiska piłkarskiego w walce ze wspólnym przeciwnikiem.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji