Largo Hale wspiera Biało-Niebieskich! Dziękujemy, że jesteście z Nami!

– Myślę, że każdy iławianin czułby dumę z tego, żeby wychowankowie naszego klubu grają w drużynach ekstraklasowych – mówi Arek Papierowski, Prezes Zarządu LARGO HALE.

Firma LARGO HALE prawie 3 lata temu postanowiła wesprzeć drużynę Jezioraka Iława i nie jest tajemnicą, że szef firmy Arek Papierowski pochodzi z Iławy. Co skłoniło Pana do wsparcia naszego klubu?

Z naszym iławskim Jeziorakiem jestem od zawsze. Pamiętam bardzo dobrze rozgrywki w Pucharze Polski z Lechem Poznań czy Górnikiem Zabrze. To było wielkie święto dla Iławy i mieszkańców. Szkoły miały w tych wyjątkowych dniach skrócone lekcje, a zakłady pracy zwalniały swoich pracowników na mecz. Fajnie byłoby dołożyć przysłowiową cegiełkę, żeby lokalna młodzież grająca obecnie w klubie również przeżyła takie chwile mierząc się z drużynami z wyższych klas rozgrywkowych. Oczywiście dla kibiców również byłaby to wspaniała gratka. Myślę, że również każdy iławianin czułby dumę z tego, żeby wychowankowie naszego klubu grają w drużynach ekstraklasowych.

Klub piłkarski, podobnie jak i każda firma, ma swoje plany, cele i pomysły. Dlaczego warto promować się poprzez sport?

Firma, którą reprezentuję specjalizuje się w projektowaniu i budowie hal stalowych. Siedziba znajduje się w Gdańsku, a zasięg działania obejmuje cały kraj a w szczególności województwo pomorskie i warmińsko – mazurskie. LARGO HALE specjalizuje się w budowie hal produkcyjnych, magazynowych, usługowych jak i sportowych, często występując jako generalny wykonawca inwestycji. LARGO HALE jest znana w Iławie i okolicach nie tylko dlatego, że wspiera iławski sport, ale głównie ze swoich realizacji budowlanych znajdujących się na terenie miasta i okolicznych miejscowości. Należy również wspomnieć, że firma poza wspomaganiem drużyny Jezioraka, wspiera już od kilku lat lokalne regaty żeglarskie jak i młodych adeptów tego sportu.

Obecnie na całym świecie kierunek zmian wyznacza konsument i wiemy, że na ten aspekt postawiliście Państwo mocno akcent.

Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Inwestora, uwzględniając przy tym jego oczekiwania w zakresie funkcjonalności i ostatecznego wyglądu hali. Nasz zespół projektowy dąży do minimalizacji kosztów budowy przy zachowaniu jak najwyższych standardów bezpieczeństwa i wytrzymałości konstrukcji. Przygotowujemy koncepcję, szczegółową wycenę, wizualizację, a ponadto oferujemy profesjonalne doradztwo inwestycyjne. Budowane przez nas hale stalowe z powodzeniem mogą być użytkowane jako centra logistyczne, lokale usługowe lub magazyny – dodaje Arek Papierowski, Prezes Zarządu LARGO HALE.

Kontakt:
LARGO HALE SP. Z O.O.
Ul. Azaliowa 17
80-177 Gdańsk

Tel.: +48 58 550 70 19
+48 605 601 781

E-mail – biuro@largohale.com.pl

https://www.largohale.com.pl/

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji