Co słychać u trampkarzy? Ambitna młodzież wylewa wiadra potu na treningach!

Już od ponad miesiąca trenują trampkarze Jezioraka, rozpoczęli zajęcia 9 stycznia. Młodzi adepci futbolu trenują cztery razy w tygodniu, a w każdy weekend rozgrywają mecz kontrolny. Drużyna cieżko i cierpliwie pracuje. Do zespołu dołączył Michał Ruciński, który prędzej trenował w AP Ostróda.

Od poniedziałku 27 stycznia do soboty 1 lutego trampkarze iławskiego Jezioraka przechodzili okres przygotowawczy. Iławianie trenowali trzy razy dziennie, rano na siłowni, później na hali, a po południu na boisku. Nie mogło zabraknąć również zabawy, integracji i odpoczynku. Drużyna uczęszczała na basen i lodowisko.

Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny. Młodzi chłopcy ciężko pracują na treningach, chcą się uczyć, nabywać i wykorzystywać wiedzę. Ambitna postawa przyczyniła się też do tego, że Adrian Czapliński otrzymał zaproszenie na treningi i do udziału w meczach kontrolnych Wisły Płock – mówił w rozmowie z nami trener Krzysztof Brejdakowski, który także zachęca do udziału w treningach. Z trenerem można się kontaktować pod numerem telefonu – 602 473 836.

23 stycznia Jeziorak zagrał z Redą Media Trzebiatów, wygrywając 4:1. Dwa gole zdobył Maksymilian Radziński, a po jednym golu dorzucili Wiktor Sawicki i Paweł Kowalkowski. 1 lutego drużyna trenera Brejdakowskiego po trzech golach Radzińskiego, trafieniach Sawickiego i Mikołaja Pyry,
pokonała Start Działdo 5:1. W niedzielę 9 lutego młodzi iławianie ograli Gol Brodnica 2:0. Dla Jezioraka gole zdobyli Wiktor Sawicki i Paweł Kowalkowski.

// Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji