header b

Już dwie kolejki temu w Kętrzynie zaliczył swoje pierwsze minuty na boisku po feralnej kontuzji z sierpnia 2018 roku. Oficjalnie siedzi już na ławce rezerwowych. Jak mówi sam o sobie, jest trzydziestolatkiem o duszy dużego chłopca.
 

Jak mówi sam o sobie, jest trzydziestolatkiem o duszy dużego chłopca. Dawid Kowalski - Piłkarz Iławskiego Jezioraka, którego serce od zawsze biło dla drużyny spod Sienkiewicza.

Z Dawidem spotkaliśmy się w klubie, żeby porozmawiać nie tylko o piłce, ale i o życiu, marzeniach, wspomnieniach. Wychowanek Jezioraka nie ukrywa, że decyzje o powrocie do macierzystego klubu podyktowało mu nie tylko serce. Czuł że drużyna dochodzi do formy i kolejne awanse są tylko kwestią czasu. 

Kontuzja, która wyeliminowała go z gry na kilka miesięcy utwierdziła go tylko w tym, że Jeziorak to jedna wielka rodzina. To czuł od zawsze. Jego największym skarbem i mobilizacją do walki są żona i dzieci. Największy grzeszek któremu nie może się oprzeć to słone paluszki, a przyjemność to boisko, szatnia i obcowanie z ludźmi, z którymi tworzy drużynę. 

O strachu, który zagląda Ci w oczy gdy łapiesz kontuzję, o marzeniach i wizji Jezioraka w przyszłości, o codziennym życiu, grzeszkach i radościach, o kibicach Dawid Kowalski opowie Wam już wkrótce w wywiadzie jakiego udzielił przed naszą kamerą. Będzie to pierwszy odcinek nowej serii rozmów, które ukazywać się będą na JeziorakTV.

Serdecznie zapraszamy! 

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
13.07 | 11:00 Jeziorak Iława - Sokół Ostróda 1:2 (0:2)
20.07 | 10:00 Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława 1:1 (1:0)
24.07 | 18:00 Jeziorak Iława - Powiśle Dzierzgoń
27.07 | 11:00 Sparta Brodnica - Jeziorak Iława

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Lato 2019
 
Bramki
 
1. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
 
Asysty
 
1. Paweł Sagan, Radosław Galas

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak sponsor vox sponsor eurodach