JeziorakTV

JeziorakTV: Jeziorak na wesoło - Prezentacja pierwszej drużyny przed nowym sezonem w forBET IV lidze

Jesteście ciekawi jak od kuchni wyglądała wczorajsza sesja zdjęciowa pierwszej drużyny? Chcecie zobaczyć rodzinne zdjęcie, a także jak wyglądał fotograficzny powrót do historii? Zapraszamy do obejrzenia "making of" z wczorajszej sesji zdjęciowej wykonanej przez Artura Kijewskiego z firmy Tomcolor. Kulisy prezentacji, która odbyła się w pięknej scenerii hotelu PORT 110 zarejestrowała dzielna kamera JeziorakTV.

JeziorakTV: Z Arsenalu Londyn do West Ham United - Rozmowa z Wiktorią Kiszkis

Wczoraj informowaliśmy o tym, że nowa zawodniczka West Ham United - Wiktoria Kiszkis dołączyła do "Rodziny Jezioraka". Wiktoria w bardzo szczerej rozmowie opowiedziała o sobie, swoich poczynaniach, marzeniach, meczu z Chelsea i sympatii do Jezioraka. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z 16 - letnią reprezentantką Polski.

JeziorakTV: Piłkarze Jezioraka rozpoczęli przygotowania

W deszczowej scenerii piłkarze Jezioraka odbyli pierwszy trening przed nadchodzącym sezonem. Na pierwszych zajęciach pojawiło się osiemnastu zawodników. W sobotę na głównej murawie iławskiego stadionu zagramy sparing z Sokołem Ostróda. Początek o godzinie 11.

JeziorakTV: Paweł Sagan zdobył gola sezonu

Kibice Jezioraka zadecydowali. Gol Pawła Sagana na 3:0 w meczu z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie został okrzyknięty mianem "gola sezonu". Gratulujemy szczęśliwemu strzelcowi, a w ciągu kilku dni wyłonimy trzy osoby, które dostaną od nas skromne niespodzianki!

JeziorakTV: Wybierz najpiękniejszego gola sezonu!

Nasi ukochani "Jeziorowcy" przyzwyczaili nas do pięknych goli, znakomitych akcji i zwycięstw. Zapraszamy do udziału w zabawie, w której wybieramy najpiękniejszego gola sezonu strzeloną przez piłkarzy Jezioraka w forBET IV lidze sezonu 2018/2019. Mamy do przekazania skromne nagrody. Poniżej przedstawimy film z golami i regulamin.

JeziorakTV: Wszystkie gole Jezioraka w forBET IV Lidze

Piłkarze Jezioraka w przekroju całego sezonu zdobyli 87 goli, a w tym padła jedna bramka samobójcza. Iławianie wielokrotnie udowadniali, że mają klasę. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich goli i akcji, które dały nam trzecie miejsce w tabeli.

JeziorakTV: Gole z meczu Jeziorak Iława - Rominta Gołdap 2:2 (1:2)

Sobotnie spotkanie było niezwykle emocjonujące. Piłkarze Jezioraka walczyli o drugie miejsce, Rominta zaś o spokojne utrzymanie. W mecz lepiej weszli goście, którzy za sprawą Szymona Tylendy wyszli na prowadzenie. Po kolejnych jedenastu minutach Dawida Mazurowskiego pięknym uderzeniem pokonał Dawid Paszkowski. Tuż przed przerwą Paweł Kolcz wykorzystał zgranie piłki od Krzysztofa Kressina i było 1:2. Kwadrans po zmianie stron gola na wagę remisu zdobył Łukasz Święty, któremu dograł Paweł Sagan.

JeziorakTV: Skrót meczu Olimpia II Elbląg - Jeziorak Iława 2:5 (2:2)

W piątek po bardzo emocjonującym spotkaniu piłkarze Jezioraka ograli rezerwy Olimpii Elbląg. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego widowiska, w którym piłkarze Jezioraka wykazali się prawdziwie iławskim charakterem. Iławianie przegrywali 0:2, ale zdołali wyrównać i wygrać 5:2.

JeziorakTV: Gole z meczu Olimpia II Elbląg - Jeziorak Iława 2:5 (2:2)

Piłkarze Jezioraka kolejny raz pokazali charakter, ambicję i piękny futbol. Swoją postawą pokazują, że w przyszłym roku mogą wywalczyć awans do III ligi. W piątkowe popołudnie przegrywali już 2:0, po golach Oskara Korydkiewicza i Norberta Nestorowicza. Dalej istniał już tylko zespół beniaminka, który cztery i pięć lat tamu grał w b klasie, zaczynając odbudowę klubu. W pięć minut bramkarza elblążan pokonał Radosław Galas i Arkadiusz Kuciński. Po przerwie dwa trafienia dołożył Wojciech Figurski, a Daniel Madej na dwie minuty przed końcem ustalił wynik końcowy. Zapraszamy do obejrzenia goli, które padły w piątek w Elblągu.

JeziorakTV: Skrót meczu Tęcza Biskupiec - Jeziorak Iława 0:3 (0:2)

Piłkarze iławskiego Jezioraka pokonali wczoraj w Biskupcu Tęczę 3:0. Zwycięstwo mogło być wyższe, lecz gol Wojciecha Figurskiego nie został uznany, gdyż padł z pozycji spalonej. Tęcza także kilka razy zagroziła naszej bramce, a gracze Jezioraka odpowiedzieli groźnymi wypadami w pole karne miejscowych. Zapraszamy do obejrzenia skrótu.

JeziorakTV: Kapitalna akcja Radosława Galasa

Radosław Galas znany jest z technicznej, dynamicznej i ofensywnej gry. Ma za sobą kolejny dobry występ. Zapraszamy do obejrzenia pięknej akcji i sztuczki technicznej Radka, która mogła dać nam wczoraj kolejnego gola.