header b

Terminarz: Jeziorak Iława | 2018/2019 IV Liga


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 1 11.08.2018 17:00 h Jeziorak Iława - GKS Wikielec1 - 7 Porażka
2 Kolejka 2 15.08.2018 17:00 h Unia Susz - Jeziorak Iława0 - 3 Wygrana
3 Kolejka 3 19.08.2018 16:00 h Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo3 - 1 Wygrana
4 Kolejka 4 25.08.2018 17:00 h Zatoka Braniewo - Jeziorak Iława3 - 2 Porażka
5 Kolejka 5 01.09.2018 17:00 h Motor Lubawa - Jeziorak Iława2 - 1 Porażka
6 Kolejka 6 08.09.2018 17:00 h Jeziorak Iława - Granica Kętrzyn 4 - 1 Wygrana
7 Kolejka 7 16.09.2018 15:00 h Jeziorak Iława - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie5 - 1 Wygrana
8 Kolejka 8 22.09.2018 16:00 h Czarni Olecko - Jeziorak Iława_ - _
9 Kolejka 9 29.09.2018 16:00 h Jeziorak Iława - Tęcza Miłomłyn_ - _
10 Kolejka 10 06.10.2018 16:00 h MKS Korsze - Jeziorak Iława_ - _
11 Kolejka 11 13.10.2018 15:30 h Jeziorak Iława - Concordia Elbląg_ - _
12 Kolejka 12 20.10.2018 15:00 h Jeziorak Iława - Tęcza Biskupiec_ - _
13 Kolejka 13 27.10.2018 15:00 h Mamry Giżycko - Jeziorak Iława_ - _
14 Kolejka 14 04.11.2018 13:00 h Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg_ - _
15 Kolejka 15 10.11.2018 13:30 h Rominta Gołdap - Jeziorak Iława_ - _
16 Kolejka 16 17.11.2018 17:00 h GKS Wikielec - Jeziorak Iława_ - _
17 Kolejka 17 25.11.2018 13:00 h Jeziorak Iława - Unia Susz _ - _

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 29. Wrz. 2018 Beginn 16:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 04.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
4. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
3. Daniel Madej, Radosław Galas
2. Dawid Ksiuk, Wojciech Figurski
1. Paweł Sagan
 
ASYSTY:
3. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
2. Łukasz Suchocki, Łukasz Święty
1. Radosław Galas, Aleksander Krajewski

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

premiera kart kaszel ostanek sagan
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzol