header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Concordia Elbląg 17 16 1 0 49 68 7 61 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 GKS Wikielec 17 11 3 3 36 45 17 28 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
3 Motor Lubawa 16 11 2 3 35 25 11 14 WygranaRemisWygranaPorażkaPorażka
4 Jeziorak Iława 17 11 0 6 33 47 30 17 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
5 Mamry Giżycko 17 10 2 5 32 33 22 11 PorażkaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
6 Mrągowia Mrągowo 16 10 2 4 32 37 12 25 PorażkaRemisWygranaRemisWygrana
7 Tęcza Biskupiec 17 9 2 6 29 44 22 22 PorażkaWygranaRemisWygranaPorażka
8 MKS Korsze 16 8 3 5 27 33 23 10 PorażkaWygranaWygranaPorażkaWygrana
9 Granica Kętrzyn 17 7 3 7 24 29 27 2 PorażkaPorażkaWygranaRemisRemis
10 Zatoka Braniewo 17 7 2 8 23 34 24 10 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
11 Olimpia II Elbląg 17 5 3 9 18 20 41 -21 PorażkaPorażkaRemisPorażkaPorażka
12 Czarni Olecko 17 3 6 8 15 20 42 -22 PorażkaWygranaRemisRemisRemis
13 Rominta Gołdap 17 3 2 12 11 15 50 -35 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
14 Unia Susz 17 2 2 13 8 17 55 -38 RemisPorażkaWygranaPorażkaPorażka
15 Tęcza Miłomłyn 17 2 0 15 6 15 57 -42 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
16 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 1 3 12 6 14 56 -42 PorażkaRemisPorażkaPorażkaRemis

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Concordia Elbląg 9 8 1 0 25 37 6 31 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Motor Lubawa 8 7 0 1 21 16 4 12 WygranaRemisWygranaPorażkaPorażka
3 Mrągowia Mrągowo 9 6 2 1 20 16 5 11 PorażkaRemisWygranaRemisWygrana
4 Zatoka Braniewo 8 6 1 1 19 24 7 17 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
5 Granica Kętrzyn 9 6 1 2 19 20 10 10 PorażkaPorażkaWygranaRemisRemis
6 Tęcza Biskupiec 9 6 0 3 18 32 8 24 PorażkaWygranaRemisWygranaPorażka
7 Jeziorak Iława 9 6 0 3 18 26 19 7 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
8 GKS Wikielec 8 5 1 2 16 19 6 13 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
9 MKS Korsze 10 4 3 3 15 22 15 7 PorażkaWygranaWygranaPorażkaWygrana
10 Mamry Giżycko 8 4 2 2 14 20 13 7 PorażkaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
11 Olimpia II Elbląg 10 4 1 5 13 12 19 -7 PorażkaPorażkaRemisPorażkaPorażka
12 Czarni Olecko 10 3 3 4 12 15 19 -4 PorażkaWygranaRemisRemisRemis
13 Unia Susz 8 2 2 4 8 12 20 -8 RemisPorażkaWygranaPorażkaPorażka
14 Rominta Gołdap 8 2 1 5 7 8 18 -10 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
15 Tęcza Miłomłyn 9 1 0 8 3 7 32 -25 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
16 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 0 0 2 0 2 7 -5 PorażkaRemisPorażkaPorażkaRemis

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Concordia Elbląg 8 8 0 0 24 31 1 30 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 GKS Wikielec 9 6 2 1 20 26 11 15 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
3 Mamry Giżycko 9 6 0 3 18 13 9 4 PorażkaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
4 Jeziorak Iława 8 5 0 3 15 21 11 10 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
5 Motor Lubawa 8 4 2 2 14 9 7 2 WygranaRemisWygranaPorażkaPorażka
6 Mrągowia Mrągowo 7 4 0 3 12 21 7 14 PorażkaRemisWygranaRemisWygrana
7 MKS Korsze 6 4 0 2 12 11 8 3 PorażkaWygranaWygranaPorażkaWygrana
8 Tęcza Biskupiec 8 3 2 3 11 12 14 -2 PorażkaWygranaRemisWygranaPorażka
9 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14 1 3 10 6 12 49 -37 PorażkaRemisPorażkaPorażkaRemis
10 Granica Kętrzyn 8 1 2 5 5 9 17 -8 PorażkaPorażkaWygranaRemisRemis
11 Olimpia II Elbląg 7 1 2 4 5 8 22 -14 PorażkaPorażkaRemisPorażkaPorażka
12 Zatoka Braniewo 9 1 1 7 4 10 17 -7 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
13 Rominta Gołdap 9 1 1 7 4 7 32 -25 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
14 Tęcza Miłomłyn 8 1 0 7 3 8 25 -17 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
15 Czarni Olecko 7 0 3 4 3 5 23 -18 PorażkaWygranaRemisRemisRemis
16 Unia Susz 9 0 0 9 0 5 35 -30 RemisPorażkaWygranaPorażkaPorażka


Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 30. Mar. 2019 Beginn 00:00
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019
1. 23.01.2019 17:00 - Olimpia Grudziądz (d)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d)
3. 02.02.2019          - Lech Rypin (w)
4. 09.02.2019          - Zawisza Bydgoszcz (d)
5. 16.02.2019          - Pomezania Malbork (d)
6. 23.02.2019 16:00 - Sparta Brodnica (d)
7. 02.03.2019          - Powiśle Dzierzgoń (d)
8. 09.03.2019          - Warmia Olsztyn (d)
9. 16.03.2019          - Olimpia Olsztynek (d/w?)
10. 23.03.2019         - Unia Susz (d) - niepotwierdzony
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor alumikonsponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor bs wojenkowskisponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski