header b

Terminarz: wszystkich drużyn | 2018/2019 Ekstraklasa juniorów młodszych (runda wiosenna)


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik
1 Kolejka 1 16.03.2019 16:00 h Concordia Elbląg(JM) - Rona 03 Ełk(JM)4 - 2
1 Kolejka 1 17.03.2019 14:00 h Olimpia II Elbląg(JM) - Jeziorak Iława(JM)3 - 3
1 Kolejka 1 17.03.2019 16:00 h Stomil Olsztyn(JM) - Olimpia Elbląg(JM)0 - 3
1 Kolejka 1 17.03.2019 16:00 h NAKI II Olsztyn(JM) - Warmia Olsztyn(JM)1 - 0
2 Kolejka 2 23.03.2019 14:00 h Rona 03 Ełk(JM) - Olimpia Elbląg(JM)_ - _
2 Kolejka 2 24.03.2019 11:00 h Stomil Olsztyn(JM) - NAKI II Olsztyn(JM)_ - _
2 Kolejka 2 24.03.2019 12:00 h Warmia Olsztyn(JM) - Concordia Elbląg(JM)_ - _
2 Kolejka 2 24.03.2019 16:00 h Olimpia Elbląg(JM) - Jeziorak Iława(JM)_ - _
3 Kolejka 3 30.03.2019 14:15 h NAKI II Olsztyn(JM) - Olimpia Elbląg(JM)_ - _
3 Kolejka 3 31.03.2019 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Rona 03 Ełk(JM)_ - _
3 Kolejka 3 31.03.2019 14:00 h Olimpia II Elbląg(JM) - Warmia Olsztyn(JM)_ - _
3 Kolejka 3 31.03.2019 16:00 h Concordia Elbląg(JM) - Stomil Olsztyn(JM)_ - _
4 Kolejka 4 06.04.2019 14:00 h NAKI II Olsztyn(JM) - Concordia Elbląg(JM)_ - _
4 Kolejka 4 07.04.2019 11:00 h Stomil Olsztyn(JM) - Olimpia II Elbląg(JM)_ - _
4 Kolejka 4 07.04.2019 12:00 h Warmia Olsztyn(JM) - Jeziorak Iława(JM)_ - _
4 Kolejka 4 07.04.2019 16:00 h Olimpia Elbląg(JM) - Rona 03 Ełk(JM)_ - _
5 Kolejka 5 13.04.2019 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Stomil Olsztyn(JM)_ - _
6 Kolejka 6 18.04.2019 11:00 h NAKI II Olsztyn(JM) - Jeziorak Iława(JM)_ - _
7 Kolejka 7 27.04.2019 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Concordia Elbląg(JM)_ - _
8 Kolejka 8 04.05.2019 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Olimpia Elbląg(JM)_ - _
9 Kolejka 9 11.05.2019 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Olimpia II Elbląg(JM)_ - _
10 Kolejka 10 18.05.2019 13:00 h Rona 03 Ełk(JM) - Jeziorak Iława(JM)_ - _
11 Kolejka 11 25.05.2019 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Warmia Olsztyn(JM)_ - _
12 Kolejka 12 01.06.2019 11:00 h Stomil Olsztyn(JM) - Jeziorak Iława(JM)_ - _
13 Kolejka 13 08.06.2019 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - NAKI II Olsztyn(JM)_ - _
14 Kolejka 14 15.06.2019 11:00 h Concordia Elbląg(JM) - Jeziorak Iława(JM)_ - _

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 30. Mar. 2019 Beginn 16:00
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019 (godziny mogą ulec zmianie)
1. 23.01.2019 17:00 - Olimpia Grudziądz (d) 4:0 (0:0)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d) 3:4 (3:1)
3. 02.02.2019 14:00  - Lech Rypin (w) 4:2 (1:1)
4. 09.02.2019 14:00 - Zawisza Bydgoszcz (d) 5:1 (1:0)
5. 16.02.2019 14:00 - Pomezania Malbork (d) 3:0 (0:0)
6. 23.02.2019 16:00 - Sparta Brodnica (d) 3:1 (2:1)
7. 07.03.2019 16:00 - Huragan Morąg (d) 1:2 (0:0)
8. 09.03.2019 12:00 - Warmia Olsztyn (d) 3:2 (1:1)
9. 16.03.2019 14:00 - Olimpia Olsztynek (w) 2:2 (1:0)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Zima 2019
 
BRAMKI:
8. Wojciech Figurski
4. Arkadiusz Kuciński
3. Patryk Czarnota, Daniel Madej
2. Łukasz Suchocki, Radosław Galas, Wiktor Bojarowski, Łukasz Święty
1. Michał Foj, Paweł Kolcz
 
IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski