header b

Kadra: Jeziorak Iława(JM) | 2018/2019 Ekstraklasa juniorów młodszych (runda wiosenna)


Jeziorak Iława(JM)
 bramkarz Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Ciura Dawid Ciura Dawid 31. marzec 2003 (15) 1 0 0 0 0 0
  Lewicki Marek Lewicki Marek 11. luty 2003 (16) 0 0 0 0 0 0
  Rybiałek Dawid Rybiałek Dawid 08. grudzień 2003 (15) 0 0 0 0 0 0
 obrońca Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Boros Maciej Boros Maciej 18. luty 2002 (17) 0 0 0 0 0 0
  Neumann Kacper Neumann Kacper 25. grudzień 2002 (16) 1 0 0 0 0 0
  Pawłowski Adam Pawłowski Adam 18. sierpień 2002 (16) 0 0 0 0 0 0
  Próchniewski Remigiusz Próchniewski Remigiusz 23. lipiec 2002 (16) 1 0 0 0 0 0
  Racki Dawid Racki Dawid 26. sierpień 2002 (16) 1 0 0 0 0 0
 pomocnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Brejdakowski Emil Brejdakowski Emil 03. kwiecień 2002 (16) 1 1 0 0 0 0
  Falkowski Jan Falkowski Jan 31. marzec 2003 (15) 0 0 0 0 0 0
  Janiszek Jakub Janiszek Jakub 22. kwiecień 2003 (15) 1 2 0 0 0 0
  Miązek Jan Miązek Jan 08. marzec 2002 (17) 1 0 0 0 0 0
  Nastaj Szymon Nastaj Szymon 31. październik 2003 (15) 1 0 0 0 1 0
  Poniewski Oskar Poniewski Oskar 15. październik 2002 (16) 1 0 0 0 0 0
  Wiśniewski Dominik Wiśniewski Dominik 21. luty 2002 (17) 1 0 0 0 0 0
  Łepek Aleksander Łepek Aleksander 16. lipiec 2002 (16) 1 0 0 0 0 0
 napastnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Drozdowski Wiktor Drozdowski Wiktor 18. styczeń 2002 (17) 1 0 0 0 0 0
  Kotłowski Oscar Kotłowski Oscar 15. listopad 2002 (16) 0 0 0 0 0 0
  Lewandowski Arkadiusz Lewandowski Arkadiusz 29. styczeń 2003 (16) 1 0 0 0 0 0
  Lewandowski Szymon Lewandowski Szymon 27. czerwiec 2002 (16) 1 0 0 0 0 0

 Sztab szkoleniowy Jeziorak Iława(JM)

Członkowie sztabu szkoleniowego  Data urodzenia (Wiek): Funkcja
  Radziński Tomasz Radziński Tomasz 15. październik 1976 (42) I trener
  Próchniewski Piotr Próchniewski Piotr - kierownik drużyny

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 30. Mar. 2019 Beginn 16:00
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019 (godziny mogą ulec zmianie)
1. 23.01.2019 17:00 - Olimpia Grudziądz (d) 4:0 (0:0)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d) 3:4 (3:1)
3. 02.02.2019 14:00  - Lech Rypin (w) 4:2 (1:1)
4. 09.02.2019 14:00 - Zawisza Bydgoszcz (d) 5:1 (1:0)
5. 16.02.2019 14:00 - Pomezania Malbork (d) 3:0 (0:0)
6. 23.02.2019 16:00 - Sparta Brodnica (d) 3:1 (2:1)
7. 07.03.2019 16:00 - Huragan Morąg (d) 1:2 (0:0)
8. 09.03.2019 12:00 - Warmia Olsztyn (d) 3:2 (1:1)
9. 16.03.2019 14:00 - Olimpia Olsztynek (w) 2:2 (1:0)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Zima 2019
 
BRAMKI:
8. Wojciech Figurski
4. Arkadiusz Kuciński
3. Patryk Czarnota, Daniel Madej
2. Łukasz Suchocki, Radosław Galas, Wiktor Bojarowski, Łukasz Święty
1. Michał Foj, Paweł Kolcz
 
IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski