header b

Terminarz: Jeziorak Iława(JM) | 2018/2019 Ekstraklasa juniorów młodszych (runda jesienna)


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 1 18.08.2018 11:00 h Naki Olsztyn(JM) - Jeziorak Iława(JM)4 - 0 Porażka
2 Kolejka 2 22.08.2018 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Stomil II Olsztyn(JM)5 - 0 Wygrana
3 Kolejka 3 26.08.2018 11:00 h Warmia Olsztyn(JM) - Jeziorak Iława(JM)1 - 2 Wygrana
4 Kolejka 4 01.09.2018 13:00 h Jeziorak Iława(JM) - Rona 03 Ełk(JM)0 - 2 Porażka
5 Kolejka 5 08.09.2018 15:00 h Olimpia II Elbląg(JM) - Jeziorak Iława(JM)0 - 2 Wygrana
6 Kolejka 6 15.09.2018 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Omulew Wielbark(JM)5 - 0 Wygrana
7 Kolejka 7 23.09.2018 13:00 h Stomil Olsztyn(JM) - Jeziorak Iława(JM)3 - 1 Porażka
8 Kolejka 8 29.09.2018 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Naki Olsztyn(JM)0 - 3 Porażka
9 Kolejka 9 06.10.2018 13:00 h Stomil II Olsztyn(JM) - Jeziorak Iława(JM)1 - 10 Wygrana
10 Kolejka 10 13.10.2018 12:00 h Jeziorak Iława(JM) - Warmia Olsztyn(JM)1 - 1 Remis
11 Kolejka 11 20.10.2018 13:00 h Rona 03 Ełk(JM) - Jeziorak Iława(JM)1 - 2 Wygrana
12 Kolejka 12 27.10.2018 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Olimpia II Elbląg(JM)1 - 0 Wygrana
13 Kolejka 13 03.11.2018 13:30 h Omulew Wielbark(JM) - Jeziorak Iława(JM)3 - 7 Wygrana
14 Kolejka 14 10.11.2018 11:00 h Jeziorak Iława(JM) - Stomil Olsztyn(JM)0 - 1 Porażka

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 30. Mar. 2019 Beginn 00:00
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019 (godziny mogą ulec zmianie)
1. 23.01.2019 17:00 - Olimpia Grudziądz (d) 4:0 (0:0)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d) 3:4 (3:1)
3. 02.02.2019 14:00  - Lech Rypin (w) 4:2 (1:1)
4. 09.02.2019 14:00 - Zawisza Bydgoszcz (d) 5:1 (1:0)
5. 16.02.2019 14:00 - Pomezania Malbork (d) 3:0 (0:0)
6. 23.02.2019 16:00 - Sparta Brodnica (d)
7. 02.03.2019 14:00 - Powiśle Dzierzgoń (d)
8. 09.03.2019 14:00 - Warmia Olsztyn (d)
9. 16.03.2019 14:00 - Olimpia Olsztynek (d/w?)
10. 23.03.2019         - Unia Susz (d) - niepotwierdzony
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Zima 2019
 
BRAMKI:
5. Wojciech Figurski
3. Arkadiusz Kuciński
2. Łukasz Suchocki, Radosław Galas, Patryk Czarnota, Wiktor Bojarowski
1. Łukasz Święty, Michał Foj, Daniel Madej, 
 
IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski