header b

Kadra: Jeziorak Iława(JM) [JEZIORAK] | 2018/2019 Ekstraklasa juniorów młodszych (runda jesienna)


Jeziorak Iława(JM)

 Team information
 

 bramkarz Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Dawid Rybiałek Dawid Rybiałek 08. grudzień 2003 (15) 1 0 0 0 0 0
1 Marek Lewicki Marek Lewicki 11. luty 2003 (15) 7 0 0 0 1 0
69 Dawid Ciura Dawid Ciura 31. marzec 2003 (15) 7 0 0 0 0 0
 obrońca Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
3 Dawid Racki Dawid Racki 26. sierpień 2002 (16) 13 1 0 1 2 0
4 Remigiusz Próchniewski Remigiusz Próchniewski 23. lipiec 2002 (16) 13 0 0 0 5 0
5 Adam Pawłowski Adam Pawłowski 18. sierpień 2002 (16) 14 1 0 0 3 0
8 Kacper Neumann Kacper Neumann 25. grudzień 2002 (15) 14 1 0 0 2 0
13 Jan Falkowski Jan Falkowski 31. marzec 2003 (15) 8 1 0 0 0 0
15 Maciej Boros Maciej Boros 18. luty 2002 (16) 13 0 0 0 0 0
 pomocnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Bartosz Kulwicki Bartosz Kulwicki 17. sierpień 2003 (15) 0 0 0 0 0 0
  Jan Miązek Jan Miązek 08. marzec 2002 (16) 3 0 0 0 0 0
  Dominik Smulski Dominik Smulski 25. grudzień 2002 (15) 3 2 0 0 0 0
6 Wiktor Zakrzewski Wiktor Zakrzewski 10. listopad 2002 (16) 13 1 0 0 0 0
7 Dominik Wiśniewski Dominik Wiśniewski 21. luty 2002 (16) 14 2 0 0 0 0
10 Oskar Poniewski Oskar Poniewski 15. październik 2002 (16) 10 3 0 0 2 0
12 Arkadiusz Lewandowski Arkadiusz Lewandowski 29. styczeń 2003 (15) 6 0 0 0 1 0
14 Aleksander Łepek Aleksander Łepek 16. lipiec 2002 (16) 13 0 0 0 0 0
16 Emil Brejdakowski Emil Brejdakowski 03. kwiecień 2002 (16) 12 9 0 0 4 0
17 Szymon Nastaj Szymon Nastaj 31. październik 2003 (15) 11 0 0 0 0 0
18 Jakub Janiszek Jakub Janiszek 22. kwiecień 2003 (15) 14 2 0 0 1 0
 napastnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Jakub Granica Jakub Granica 15. lipiec 2003 (15) 0 0 0 0 0 0
  Igor Szczepański Igor Szczepański 01. luty 2002 (16) 0 0 0 0 0 0
2 Wiktor Drozdowski Wiktor Drozdowski 18. styczeń 2002 (16) 14 3 0 0 1 0
9 Szymon Lewandowski Szymon Lewandowski 27. czerwiec 2002 (16) 12 2 0 0 0 0
11 Oscar Kotłowski Oscar Kotłowski 15. listopad 2002 (16) 12 8 0 0 0 0

 Staff of Jeziorak Iława(JM) [Jeziorak Iława(JM)]

Członkowie sztabu szkoleniowego  Data urodzenia (Wiek): Funkcja
  Tomasz Radziński Tomasz Radziński 15. październik 1976 (42)
I trener
  Piotr Próchniewski Piotr Próchniewski -
kierownik drużyny

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy


Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany.

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019
1. 23.01.2019 18:00 - Olimpia Grudziądz (d)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d)
3. 02.02.2019          - Lech Rypin (w)
4. 09.02.2019          - Zawisza Bydgoszcz (d)
5. 16.02.2019          - Pomezania Malbork (d)
6. 23.02.2019          - Sparta Brodnica (d)
7. 02.03.2019          - Powiśle Dzierzgoń (d)
8. 09.03.2019          - Warmia Olsztyn (d)
9. 16.03.2019          - Olimpia Olsztynek (d/w?)
10. 23.03.2019         - Unia Susz (d) - niepotwierdzony
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor alumikonsponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor bs wojenkowskisponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumarsponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski