header b

Terminarz: Jeziorak Iława | 2017/2018 Klasa okręgowa


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 1 12.08.2017 17:00 h Jeziorak Iława - Radomniak Radomno6 - 2 Wygrana
2 Kolejka 2 16.08.2017 17:00 h GKS Stawiguda - Jeziorak Iława0 - 3 Wygrana
3 Kolejka 3 20.08.2017 16:00 h Jeziorak Iława - Ewingi Zalewo5 - 0 Wygrana
4 Kolejka 4 26.08.2017 17:00 h Kormoran Zwierzewo - Jeziorak Iława0 - 0 Remis
5 Kolejka 5 03.09.2017 16:00 h Jeziorak Iława - Płomień Turznica4 - 0 Wygrana
6 Kolejka 6 09.09.2017 16:00 h Polonia Iłowo - Jeziorak Iława0 - 1 Wygrana
7 Kolejka 7 16.09.2017 16:30 h Jeziorak Iława - Kaczkan Huragan II Morąg4 - 2 Wygrana
8 Kolejka 8 23.09.2017 16:30 h Dąb Kadyny - Jeziorak Iława1 - 5 Wygrana
9 Kolejka 9 30.09.2017 16:00 h Jeziorak Iława - Polonia Pasłęk1 - 0 Wygrana
10 Kolejka 10 07.10.2017 16:00 h Jeziorak Iława - Czarni Rudzienice2 - 0 Wygrana
11 Kolejka 11 14.10.2017 13:00 h Osa Ząbrowo - Jeziorak Iława0 - 5 Wygrana
12 Kolejka 12 21.10.2017 15:00 h Jeziorak Iława - Orzeł Janowiec Kościelny8 - 0 Wygrana
13 Kolejka 13 28.10.2017 15:00 h Fortuna Gągławki - Jeziorak Iława1 - 3 Wygrana
14 Kolejka 14 05.11.2017 13:00 h Jeziorak Iława - Olimpia Olsztynek3 - 1 Wygrana
15 Kolejka 15 12.11.2017 13:00 h Delfin Rybno - Jeziorak Iława0 - 3 Wygrana
16 Kolejka 16 09.05.2018 17:00 h Radomniak Radomno - Jeziorak Iława0 - 2 Wygrana
17 Kolejka 17 24.03.2018 16:00 h Jeziorak Iława - GKS Stawiguda3 - 0 Wygrana
18 Kolejka 18 31.03.2018 16:00 h Ewingi Zalewo - Jeziorak Iława0 - 4 Wygrana
19 Kolejka 19 07.04.2018 16:00 h Jeziorak Iława - Kormoran Zwierzewo6 - 0 Wygrana
20 Kolejka 20 15.04.2018 16:00 h Płomień Turznica - Jeziorak Iława0 - 6 Wygrana
21 Kolejka 21 22.04.2018 17:00 h Jeziorak Iława - Polonia Iłowo6 - 0 Wygrana
22 Kolejka 22 29.04.2018 15:30 h Kaczkan Huragan II Morąg - Jeziorak Iława2 - 2 Remis
23 Kolejka 23 05.05.2018 17:00 h Jeziorak Iława - Dąb Kadyny2 - 1 Wygrana
24 Kolejka 24 13.05.2018 17:00 h Polonia Pasłęk - Jeziorak Iława0 - 1 Wygrana
25 Kolejka 25 19.05.2018 17:00 h Czarni Rudzienice - Jeziorak Iława2 - 7 Wygrana
26 Kolejka 26 26.05.2018 17:00 h Jeziorak Iława - Osa Ząbrowo11 - 0 Wygrana
27 Kolejka 27 30.05.2018 17:00 h Orzeł Janowiec Kościelny - Jeziorak Iława2 - 0 Porażka
28 Kolejka 28 02.06.2018 17:00 h Jeziorak Iława - Fortuna Gągławki6 - 0 Wygrana
29 Kolejka 29 09.06.2018 17:00 h Olimpia Olsztynek - Jeziorak Iława1 - 1 Remis
30 Kolejka 30 16.06.2018 17:00 h Jeziorak Iława - Delfin Rybno6 - 3 Wygrana

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 30. Mar. 2019 Beginn 16:00
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019 (godziny mogą ulec zmianie)
1. 23.01.2019 17:00 - Olimpia Grudziądz (d) 4:0 (0:0)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d) 3:4 (3:1)
3. 02.02.2019 14:00  - Lech Rypin (w) 4:2 (1:1)
4. 09.02.2019 14:00 - Zawisza Bydgoszcz (d) 5:1 (1:0)
5. 16.02.2019 14:00 - Pomezania Malbork (d) 3:0 (0:0)
6. 23.02.2019 16:00 - Sparta Brodnica (d) 3:1 (2:1)
7. 07.03.2019 16:00 - Huragan Morąg (d) 1:2 (0:0)
8. 09.03.2019 12:00 - Warmia Olsztyn (d) 3:2 (1:1)
9. 16.03.2019 14:00 - Olimpia Olsztynek (w) 2:2 (1:0)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Zima 2019
 
BRAMKI:
8. Wojciech Figurski
4. Arkadiusz Kuciński
3. Patryk Czarnota, Daniel Madej
2. Łukasz Suchocki, Radosław Galas, Wiktor Bojarowski, Łukasz Święty
1. Michał Foj, Paweł Kolcz
 
IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski