header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 30 26 3 1 81 116 18 98 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
2 Olimpia Olsztynek 30 16 7 7 55 76 44 32 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
3 Delfin Rybno 30 16 5 9 53 109 50 59 WygranaPorażkaPorażkaWygranaPorażka
4 Polonia Pasłęk 30 16 2 12 50 65 66 -1 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
5 Ewingi Zalewo 30 15 4 11 49 60 57 3 PorażkaPorażkaPorażkaRemisWygrana
6 Kaczkan Huragan II Morąg 30 15 3 12 48 68 57 11 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
7 Dąb Kadyny 30 14 1 15 43 71 66 5 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
8 Orzeł Janowiec Kościelny 30 11 6 13 39 52 62 -10 WygranaWygranaPorażkaWygranaPorażka
9 Kormoran Zwierzewo 30 11 6 13 39 53 66 -13 RemisPorażkaWygranaWygranaRemis
10 GKS Stawiguda 30 11 5 14 38 63 76 -13 WygranaWygranaRemisWygranaWygrana
11 Płomień Turznica 30 10 7 13 37 63 89 -26 PorażkaPorażkaRemisRemisRemis
12 Radomniak Radomno 30 10 4 16 34 64 86 -22 RemisWygranaRemisRemisWygrana
13 Polonia Iłowo 30 9 6 15 33 55 66 -11 PorażkaWygranaRemisPorażkaPorażka
14 Czarni Rudzienice 30 8 7 15 31 51 70 -19 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
15 Osa Ząbrowo 30 8 4 18 28 45 99 -54 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
16 Fortuna Gągławki 30 8 2 20 26 42 81 -39 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaWygrana

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 15 15 0 0 45 73 9 64 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
2 Delfin Rybno 15 12 1 2 37 75 16 59 WygranaPorażkaPorażkaWygranaPorażka
3 Polonia Pasłęk 15 11 0 4 33 38 20 18 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
4 Kaczkan Huragan II Morąg 15 9 2 4 29 34 24 10 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
5 Olimpia Olsztynek 14 8 3 3 27 38 20 18 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
6 GKS Stawiguda 15 7 3 5 24 35 28 7 WygranaWygranaRemisWygranaWygrana
7 Ewingi Zalewo 15 7 2 6 23 35 28 7 PorażkaPorażkaPorażkaRemisWygrana
8 Radomniak Radomno 15 7 1 7 22 32 32 0 RemisWygranaRemisRemisWygrana
9 Kormoran Zwierzewo 15 6 4 5 22 30 35 -5 RemisPorażkaWygranaWygranaRemis
10 Dąb Kadyny 15 7 0 8 21 34 30 4 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Polonia Iłowo 16 6 3 7 21 37 33 4 PorażkaWygranaRemisPorażkaPorażka
12 Płomień Turznica 15 5 4 6 19 37 44 -7 PorażkaPorażkaRemisRemisRemis
13 Czarni Rudzienice 15 5 3 7 18 28 31 -3 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
14 Orzeł Janowiec Kościelny 15 4 5 6 17 31 31 0 WygranaWygranaPorażkaWygranaPorażka
15 Osa Ząbrowo 15 4 4 7 16 27 37 -10 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
16 Fortuna Gągławki 15 4 1 10 13 21 30 -9 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaWygrana

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 15 11 3 1 36 43 9 34 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
2 Olimpia Olsztynek 16 8 4 4 28 38 24 14 WygranaPorażkaWygranaRemisWygrana
3 Ewingi Zalewo 15 8 2 5 26 25 29 -4 PorażkaPorażkaPorażkaRemisWygrana
4 Orzeł Janowiec Kościelny 15 7 1 7 22 21 31 -10 WygranaWygranaPorażkaWygranaPorażka
5 Dąb Kadyny 15 7 1 7 22 37 36 1 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
6 Kaczkan Huragan II Morąg 15 6 1 8 19 34 33 1 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
7 Płomień Turznica 15 5 3 7 18 26 45 -19 PorażkaPorażkaRemisRemisRemis
8 Kormoran Zwierzewo 15 5 2 8 17 23 31 -8 RemisPorażkaWygranaWygranaRemis
9 Polonia Pasłęk 15 5 2 8 17 27 46 -19 WygranaWygranaWygranaPorażkaWygrana
10 Delfin Rybno 15 4 4 7 16 34 34 0 WygranaPorażkaPorażkaWygranaPorażka
11 GKS Stawiguda 15 4 2 9 14 28 48 -20 WygranaWygranaRemisWygranaWygrana
12 Czarni Rudzienice 15 3 4 8 13 23 39 -16 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
13 Fortuna Gągławki 15 4 1 10 13 21 51 -30 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
14 Osa Ząbrowo 15 4 0 11 12 18 62 -44 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
15 Radomniak Radomno 15 3 3 9 12 32 54 -22 RemisWygranaRemisRemisWygrana
16 Polonia Iłowo 14 3 3 8 12 18 33 -15 PorażkaWygranaRemisPorażkaPorażka


Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 25. Maj. 2019 Beginn 16:00
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
forBET IV liga - runda wiosenna
 
18. 30.03.2019 16:00 - Mrągowia Mrągowo (w) 1:1 (0:0)
19. 06.04.2019 16:00 - Zatoka Braniewo (d) 3:0 (1:0)
20. 13.04.2019 16:00 - Motor Lubawa (d) 2:0 (2:0)
21. 20.04.2019 16:00 - Granica Kętrzyn (w) 3:1 (1:0)
22. 27.04.2019 16:00 - Drwęca NML (w) 0:1 (0:0)
23. 04.05.2019 17:00 - Czarni Olecko (d) 2:0 (0:0)
24. 11.05.2019 16:00 - Tęcza Miłomłyn (w) 6:2 (2:1)
25. 18.05.2019 17:00 - MKS Korsze (d) 6:1 (2:0)
26. 25.05.2019 16:00 - Concordia Elbląg (w)
27. 29.05.2019 17:00 - Tęcza Biskupiec (w)
28. 01.06.2019 17:00 - Mamry Giżycko (d)
29. 08.06.2019 18:00 - Olimpia II Elbląg (w)
30. 15.06.2019 17:00 - Rominta Gołdap (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

 
forBET IV Liga
 
BRAMKI:
17. Wojciech Figurski
14. Arkadiusz Kuciński
11. Daniel Madej
8. Łukasz Suchocki, Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk, Łukasz Święty
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
10. Radosław Galas
8. Arkadiusz Kuciński
7. Daniel Madej
6. Łukasz Święty, Wojciech Figurski
4. Patryk Czarnota, Łukasz Suchocki
2. Michał Foj, Karol Kaźmierski
1. Aleksander Krajewski, Krzysztof Kressin, Wiktor Bojarowski, Dawid Ksiuk, Paweł Sagan

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo halee sponsor majstersponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski sponsor freedom nieruchomosci sponsor najlak