header b

Kadra: Jeziorak Iława | 2017/2018 Klasa okręgowa


Jeziorak Iława
 bramkarz Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Lewicki Marek Lewicki Marek 23. luty 2003 (15) 0 0 0 0 0 0
1 Jędrzejewski Kamil Jędrzejewski Kamil 09. grudzień 1989 (28) 22 0 0 0 0 0
12 Mazurowski Dawid Mazurowski Dawid 28. maj 2000 (17) 6 0 0 0 0 0
23 Sobiech Grzegorz Sobiech Grzegorz 13. luty 1985 (33) 0 0 0 0 0 0
 obrońca Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Wantowski Kordian Wantowski Kordian 25. listopad 1999 (18) 10 0 0 0 1 0
2 Kaszlewicz Tomasz Kaszlewicz Tomasz 17. sierpień 1996 (21) 17 0 0 0 3 0
3 Ostanek Grzegorz Ostanek Grzegorz 31. styczeń 1989 (29) 1 0 0 0 0 0
5 Kowalski Dawid Kowalski Dawid 03. luty 1989 (29) 24 1 0 0 1 0
6 Foj Michał Foj Michał 30. wrzesień 1999 (18) 23 3 0 0 6 0
7 Kressin Krzysztof Kressin Krzysztof 25. styczeń 1988 (30) 21 4 0 0 2 2
16 Kaźmierski Karol Kaźmierski Karol 03. sierpień 2001 (16) 4 0 0 0 0 0
20 Słomski Jakub Słomski Jakub 16. marzec 2000 (18) 21 1 0 0 1 0
 pomocnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Filbrandt Jakub Filbrandt Jakub 06. styczeń 2001 (17) 0 0 0 0 0 0
  Smulski Dominik Smulski Dominik 25. grudzień 2002 (15) 0 0 0 0 0 0
  Zakrzewski Wiktor Zakrzewski Wiktor 10. listopad 2002 (15) 0 0 0 0 0 0
  Mazurowski Radosław Mazurowski Radosław 19. wrzesień 1999 (18) 1 0 0 0 0 0
  Owczarek Filip Owczarek Filip 03. wrzesień 2000 (17) 1 0 0 0 0 0
4 Burny Paweł Burny Paweł 27. kwiecień 1998 (20) 4 0 0 0 0 0
8 Święty Łukasz Święty Łukasz 21. październik 1999 (18) 23 4 0 0 6 0
11 Parulis Remigiusz Parulis Remigiusz 17. listopad 1997 (20) 22 1 0 0 2 0
14 Madej Daniel Madej Daniel 28. październik 1982 (35) 23 13 0 0 1 0
15 Krajewski Aleksander Krajewski Aleksander 13. lipiec 1995 (22) 24 1 0 0 3 0
17 Galas Radosław Galas Radosław 08. kwiecień 2000 (18) 24 12 0 0 3 0
18 Rzeźnikiewicz Jarosław Rzeźnikiewicz Jarosław 11. grudzień 1982 (35) 2 0 0 0 0 0
22 Gula Jakub Gula Jakub 25. lipiec 2000 (17) 11 0 0 0 0 0
 napastnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
  Wojtczuk Mateusz Wojtczuk Mateusz 11. marzec 2000 (18) 6 0 0 0 1 0
9 Figurski Wojciech Figurski Wojciech 13. czerwiec 1984 (33) 23 25 0 0 5 0
13 Kuchnik Rafał Kuchnik Rafał 13. wrzesień 1984 (33) 15 4 0 0 1 1
19 Suchocki Łukasz Suchocki Łukasz 03. luty 1987 (31) 21 14 0 0 1 0
21 Kotłowski Oscar Kotłowski Oscar 15. listopad 2002 (15) 1 0 0 0 0 0

 Sztab szkoleniowy Jeziorak Iława

Członkowie sztabu szkoleniowego  Data urodzenia (Wiek): Funkcja
  Figurski Wojciech Figurski Wojciech 13. czerwiec 1984 (33) I trener
  Dudkiewicz Leszek Dudkiewicz Leszek 28. sierpień 1957 (60) kierownik drużyny

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 26. Maj. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Osa Ząbrowo
Osa Ząbrowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony) 2:0 (2:0)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg 2:2 (1:1)
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny 2:1 (1:1)
24. 13.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk 1:0 (1:0)
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice 7:2 (3:2)
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
27. Wojciech Figurski
15. Daniel Madej
14. Łukasz Suchocki
13. Radosław Galas
6. Łukasz Święty
4. Rafał Kuchnik, Krzysztof Kressin
3. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo), Piotr Kuper (samobójcza, Huragan II Morąg)
 
ASYSTY:
19. Madej
8. Suchocki
7. Galas
6. Foj
5. Kowalski
4. Kuchnik, Parulis, Figurski
3. Święty
2. Gula
1. Kressin, Krajewski, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty swiety zajaczkowski premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma