header b

Terminarz: Jeziorak Iława | 2016/2017 A klasa


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 1 20.08.2016 17:00 h Jeziorak Iława - Orzeł Ulnowo5 - 0 Wygrana
2 Kolejka 2 27.08.2016 17:00 h Jeziorak Iława - Wel Lidzbark5 - 0 Wygrana
3 Kolejka 3 04.09.2016 14:00 h Grunwald Gierzwałd - Jeziorak Iława2 - 1 Porażka
4 Kolejka 4 10.09.2016 17:00 h Jeziorak Iława - Lider Złotowo8 - 0 Wygrana
5 Kolejka 5 17.09.2016 16:30 h Osa Ząbrowo - Jeziorak Iława0 - 5 Wygrana
6 Kolejka 6 24.09.2016 16:00 h Jeziorak Iława - Zamek Kurzętnik3 - 1 Wygrana
7 Kolejka 7 02.10.2016 14:00 h Iskra Narzym - Jeziorak Iława1 - 3 Wygrana
8 Kolejka 8 09.10.2016 15:00 h Jeziorak Iława - Gmina Kozłowo5 - 0 Wygrana
9 Kolejka 9 15.10.2016 15:30 h LZS Mszanowo - Jeziorak Iława0 - 5 Wygrana
10 Kolejka 10 22.10.2016 15:00 h Jeziorak Iława - Ossa Biskupiec Pomorski6 - 0 Wygrana
11 Kolejka 11 29.10.2016 17:00 h GKS II Wikielec - Jeziorak Iława0 - 5 Wygrana
12 Kolejka 12 08.04.2017 16:00 h Orzeł Ulnowo - Jeziorak Iława2 - 4 Wygrana
13 Kolejka 13 15.04.2017 16:00 h Wel Lidzbark - Jeziorak Iława1 - 3 Wygrana
14 Kolejka 14 23.04.2017 15:00 h Jeziorak Iława - Grunwald Gierzwałd8 - 0 Wygrana
15 Kolejka 15 29.04.2017 17:00 h Lider Złotowo - Jeziorak Iława0 - 1 Wygrana
16 Kolejka 16 06.05.2017 17:00 h Jeziorak Iława - Osa Ząbrowo3 - 1 Wygrana
17 Kolejka 17 13.05.2017 16:00 h Zamek Kurzętnik - Jeziorak Iława1 - 1 Remis
18 Kolejka 18 20.05.2017 17:00 h Jeziorak Iława - Iskra Narzym6 - 0 Wygrana
19 Kolejka 19 27.05.2017 16:00 h Gmina Kozłowo - Jeziorak Iława0 - 3 Wygrana
20 Kolejka 20 03.06.2017 17:00 h Jeziorak Iława - LZS Mszanowo10 - 0 Wygrana
21 Kolejka 21 10.06.2017 15:00 h Ossa Biskupiec Pomorski - Jeziorak Iława3 - 3 Remis
22 Kolejka 22 17.06.2017 17:00 h Jeziorak Iława - GKS II Wikielec8 - 0 Wygrana

Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 30. Mar. 2019 Beginn 16:00
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019 (godziny mogą ulec zmianie)
1. 23.01.2019 17:00 - Olimpia Grudziądz (d) 4:0 (0:0)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d) 3:4 (3:1)
3. 02.02.2019 14:00  - Lech Rypin (w) 4:2 (1:1)
4. 09.02.2019 14:00 - Zawisza Bydgoszcz (d) 5:1 (1:0)
5. 16.02.2019 14:00 - Pomezania Malbork (d) 3:0 (0:0)
6. 23.02.2019 16:00 - Sparta Brodnica (d) 3:1 (2:1)
7. 07.03.2019 16:00 - Huragan Morąg (d) 1:2 (0:0)
8. 09.03.2019 12:00 - Warmia Olsztyn (d) 3:2 (1:1)
9. 16.03.2019 14:00 - Olimpia Olsztynek (w) 2:2 (1:0)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

Sparingi Zima 2019
 
BRAMKI:
8. Wojciech Figurski
4. Arkadiusz Kuciński
3. Patryk Czarnota, Daniel Madej
2. Łukasz Suchocki, Radosław Galas, Wiktor Bojarowski, Łukasz Święty
1. Michał Foj, Paweł Kolcz
 
IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor energasponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor tomcolorsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski