header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 22 19 2 1 59 101 12 89 WygranaWygranaWygranaRemisWygrana
2 Osa Ząbrowo 22 13 5 4 44 43 18 25 RemisWygranaRemisWygranaWygrana
3 Wel Lidzbark 22 14 2 6 44 60 36 24 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
4 Grunwald Gierzwałd 22 12 4 6 40 54 35 19 RemisPorażkaWygranaRemisWygrana
5 Ossa Biskupiec Pomorski 22 12 3 7 39 65 46 19 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
6 Zamek Kurzętnik 22 8 4 10 28 45 51 -6 PorażkaWygranaWygranaPorażkaPorażka
7 Lider Złotowo 22 8 4 10 28 30 45 -15 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
8 Orzeł Ulnowo 22 5 5 12 20 30 47 -17 PorażkaPorażkaRemisPorażkaWygrana
9 Gmina Kozłowo 22 5 4 13 19 18 42 -24 PorażkaPorażkaPorażkaRemisPorażka
10 LZS Mszanowo 22 4 7 11 19 20 64 -44 PorażkaRemisPorażkaPorażkaPorażka
11 Iskra Narzym 22 4 6 12 18 27 58 -31 PorażkaWygranaPorażkaWygranaPorażka
12 GKS II Wikielec 22 4 2 16 14 32 71 -39 WygranaRemisPorażkaWygranaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 11 11 0 0 33 67 2 65 WygranaWygranaWygranaRemisWygrana
2 Grunwald Gierzwałd 11 9 1 1 28 38 12 26 RemisPorażkaWygranaRemisWygrana
3 Wel Lidzbark 11 9 0 2 27 37 11 26 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
4 Osa Ząbrowo 11 8 2 1 26 27 10 17 RemisWygranaRemisWygranaWygrana
5 Ossa Biskupiec Pomorski 11 7 2 2 23 40 20 20 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
6 Zamek Kurzętnik 11 5 3 3 18 29 20 9 PorażkaWygranaWygranaPorażkaPorażka
7 Lider Złotowo 11 5 3 3 18 18 16 2 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
8 Orzeł Ulnowo 11 4 3 4 15 17 13 4 PorażkaPorażkaRemisPorażkaWygrana
9 Gmina Kozłowo 11 4 3 4 15 10 10 0 PorażkaPorażkaPorażkaRemisPorażka
10 Iskra Narzym 11 4 3 4 15 16 19 -3 PorażkaWygranaPorażkaWygranaPorażka
11 LZS Mszanowo 11 2 4 5 10 13 27 -14 PorażkaRemisPorażkaPorażkaPorażka
12 GKS II Wikielec 11 3 0 8 9 20 33 -13 WygranaRemisPorażkaWygranaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 11 8 2 1 26 34 10 24 WygranaWygranaWygranaRemisWygrana
2 Osa Ząbrowo 11 5 3 3 18 16 8 8 RemisWygranaRemisWygranaWygrana
3 Wel Lidzbark 11 5 2 4 17 23 25 -2 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
4 Ossa Biskupiec Pomorski 11 5 1 5 16 25 26 -1 WygranaWygranaWygranaRemisPorażka
5 Grunwald Gierzwałd 11 3 3 5 12 16 23 -7 RemisPorażkaWygranaRemisWygrana
6 Zamek Kurzętnik 11 3 1 7 10 16 31 -15 PorażkaWygranaWygranaPorażkaPorażka
7 Lider Złotowo 11 3 1 7 10 12 29 -17 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
8 LZS Mszanowo 11 2 3 6 9 7 37 -30 PorażkaRemisPorażkaPorażkaPorażka
9 Orzeł Ulnowo 11 1 2 8 5 13 34 -21 PorażkaPorażkaRemisPorażkaWygrana
10 GKS II Wikielec 11 1 2 8 5 12 38 -26 WygranaRemisPorażkaWygranaPorażka
11 Gmina Kozłowo 11 1 1 9 4 8 32 -24 PorażkaPorażkaPorażkaRemisPorażka
12 Iskra Narzym 11 0 3 8 3 11 39 -28 PorażkaWygranaPorażkaWygranaPorażka


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 26. Maj. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Osa Ząbrowo
Osa Ząbrowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony) 2:0 (2:0)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg 2:2 (1:1)
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny 2:1 (1:1)
24. 13.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk 1:0 (1:0)
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice 7:2 (3:2)
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
27. Wojciech Figurski
15. Daniel Madej
14. Łukasz Suchocki
13. Radosław Galas
6. Łukasz Święty
4. Rafał Kuchnik, Krzysztof Kressin
3. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo), Piotr Kuper (samobójcza, Huragan II Morąg)
 
ASYSTY:
19. Madej
8. Suchocki
7. Galas
6. Foj
5. Kowalski
4. Kuchnik, Parulis, Figurski
3. Święty
2. Gula
1. Kressin, Krajewski, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty swiety zajaczkowski premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma