header b

Terminarz: Jeziorak Iława (juniorzy) | 2016/2017 I liga wojewódzka juniorów (runda wiosenna)


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 14 26.03.2017 15:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Huragan Morąg (juniorzy)6 - 1 Wygrana
2 Kolejka 15 02.04.2017 12:00 h Mamry Giżycko (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)0 - 2 Wygrana
3 Kolejka 16 09.04.2017 18:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Unia Susz (juniorzy)4 - 2 Wygrana
4 Kolejka 17 18.04.2017 14:00 h Rona 03 Ełk (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)4 - 9 Wygrana
5 Kolejka 18 22.04.2017 12:00 h Warmia Olsztyn (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)2 - 0 Porażka
6 Kolejka 19 30.04.2017 18:30 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Sokół Ostróda (juniorzy)3 - 2 Wygrana
7 Kolejka 20 07.05.2017 18:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)9 - 0 Porażka
8 Kolejka 21 14.05.2017 18:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy)3 - 1 Wygrana
9 Kolejka 22 21.05.2017 15:00 h Olimpia Elbląg (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)4 - 0 Porażka
10 Kolejka 23 28.05.2017 18:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (juniorzy)6 - 1 Wygrana
11 Kolejka 24 04.06.2017 11:00 h Granica Kętrzyn (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)_ - _
12 Kolejka 26 10.06.2017 14:00 h Zatoka Braniewo (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)_ - _
13 Kolejka 25 07.06.2017 17:00 h Motor Lubawa (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)_ - _

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 26. Maj. 2018 Beginn 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Osa Ząbrowo
Osa Ząbrowo
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda wiosenna
16. 09.05, 17:00 (w) - Radomniak Radomno (przełożony) 2:0 (2:0)
17. 24.03, 16:00 (d) - GKS Stawiguda 3:0 (2:0)
18. 31.03, 16:00 (w) - Ewingi Zalewo 4:0 (1:0)
19. 07.04, 16:00 (d) - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
20. 15.04, 16:00 (w) - Płomień Turznica 6:1 (1:1)
21. 22.04, 17:00 (d) - Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
22. 29.04, 15:30 (w) - Kaczkan Huragan II Morąg 2:2 (1:1)
23. 05.05, 17:00 (d) - Dąb Kadyny 2:1 (1:1)
24. 13.05, 17:00 (w) - Polonia Pasłęk 1:0 (1:0)
25. 19.05, 17:00 (w) - Czarni Rudzienice 7:2 (3:2)
26. 26.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo
27. 30.05, 17:00 (w) - Orzeł Janowiec Kościelny
28. 02.06, 17:00 (d) - Fortuna Gągławki
29. 09.06, 17:00 (w) - Olimpia Olsztynek
30. 17.06, 14:00 (d) - Delfin Rybno
 
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
27. Wojciech Figurski
15. Daniel Madej
14. Łukasz Suchocki
13. Radosław Galas
6. Łukasz Święty
4. Rafał Kuchnik, Krzysztof Kressin
3. Michał Foj
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski, Remigiusz Parulis
+ Słotki (samobójcza, Kormoran Zwierzewo), Piotr Kuper (samobójcza, Huragan II Morąg)
 
ASYSTY:
19. Madej
8. Suchocki
7. Galas
6. Foj
5. Kowalski
4. Kuchnik, Parulis, Figurski
3. Święty
2. Gula
1. Kressin, Krajewski, Kaszlewicz

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski
2. Daniel Madej, Łukasz Suchocki
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
 
ASYSTY:
2. Suchocki, Kowalski, Figurski
1. Parulis, Święty

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Karty swiety zajaczkowski premiera
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaFinishparkiet Nowe Miasto LubawskiePartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farma