header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Motor Lubawa 10 9 0 1 27 28 10 18 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Elbląg (juniorzy) 10 8 1 1 25 48 2 46 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
3 Stomil Olsztyn (juniorzy) 9 8 0 1 24 33 5 28 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
4 Warmia Olsztyn (juniorzy) 10 7 1 2 22 40 7 33 WygranaWygranaPorażkaWygranaRemis
5 Jeziorak Iława (juniorzy) 10 7 0 3 21 33 26 7 WygranaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
6 Sokół Ostróda (juniorzy) 9 5 0 4 15 19 17 2 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
7 Huragan Morąg (juniorzy) 10 5 0 5 15 14 19 -5 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
8 Zatoka Braniewo 10 4 1 5 13 16 13 3 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
9 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10 4 1 5 13 31 31 0 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
10 Granica Kętrzyn 9 3 0 6 9 21 34 -13 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
11 Mamry Giżycko 10 3 0 7 9 20 32 -12 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
12 Błękitni Orneta (juniorzy) 10 2 0 8 6 10 41 -31 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
13 Rona 03 Ełk (juniorzy) 10 1 0 9 3 15 46 -31 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
14 Unia Susz 9 0 0 9 0 6 51 -45 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Warmia Olsztyn (juniorzy) 6 5 0 1 15 26 4 22 WygranaWygranaPorażkaWygranaRemis
2 Jeziorak Iława (juniorzy) 5 5 0 0 15 22 7 15 WygranaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
3 Sokół Ostróda (juniorzy) 6 5 0 1 15 16 6 10 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
4 Olimpia Elbląg (juniorzy) 6 4 1 1 13 28 1 27 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
5 Motor Lubawa 4 4 0 0 12 13 1 12 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
6 Stomil Olsztyn (juniorzy) 5 4 0 1 12 26 3 23 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
7 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 3 1 1 10 25 5 20 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
8 Granica Kętrzyn 3 2 0 1 6 14 7 7 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
9 Mamry Giżycko 5 2 0 3 6 14 12 2 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
10 Huragan Morąg (juniorzy) 5 2 0 3 6 7 11 -4 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
11 Błękitni Orneta (juniorzy) 4 2 0 2 6 5 3 2 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
12 Zatoka Braniewo 4 1 0 3 3 4 7 -3 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
13 Rona 03 Ełk (juniorzy) 5 0 0 5 0 12 26 -14 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
14 Unia Susz 5 0 0 5 0 4 25 -21 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Motor Lubawa 6 5 0 1 15 15 9 6 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Elbląg (juniorzy) 4 4 0 0 12 20 1 19 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
3 Stomil Olsztyn (juniorzy) 4 4 0 0 12 7 2 5 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
4 Zatoka Braniewo 6 3 1 2 10 12 6 6 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
5 Huragan Morąg (juniorzy) 5 3 0 2 9 7 8 -1 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
6 Warmia Olsztyn (juniorzy) 4 2 1 1 7 14 3 11 WygranaWygranaPorażkaWygranaRemis
7 Jeziorak Iława (juniorzy) 5 2 0 3 6 11 19 -8 WygranaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
8 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 1 0 4 3 6 26 -20 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
9 Granica Kętrzyn 6 1 0 5 3 7 27 -20 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
10 Mamry Giżycko 5 1 0 4 3 6 20 -14 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Rona 03 Ełk (juniorzy) 5 1 0 4 3 3 20 -17 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
12 Sokół Ostróda (juniorzy) 3 0 0 3 0 3 11 -8 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
13 Błękitni Orneta (juniorzy) 6 0 0 6 0 5 38 -33 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
14 Unia Susz 4 0 0 4 0 2 26 -24 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka


Sponsor Strategiczny

GRUPA ENERGA sponsorem strategicznym Jezioraka 02 slim

Tabela - IV liga 2018/19

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 30. Mar. 2019 Beginn 00:00
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w) 2:3 (2:0)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d) 3:1 (2:0)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w) 2:1 (1:1)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d) 0:5 (0:3)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d) 0:1 (0:0)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w) 3:0 (1:0)
14. 03.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d) 6:1 (4:0)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w) 4:2 (2:1)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w) 4:0 (0:0)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d) 4:1 (3:0)
 
Sparingi - zima 2019
1. 23.01.2019 17:00 - Olimpia Grudziądz (d)
2. 26.01.2019 12:00 - Wkra Żuromin (d)
3. 02.02.2019          - Lech Rypin (w)
4. 09.02.2019          - Zawisza Bydgoszcz (d)
5. 16.02.2019          - Pomezania Malbork (d)
6. 23.02.2019 16:00 - Sparta Brodnica (d)
7. 02.03.2019          - Powiśle Dzierzgoń (d)
8. 09.03.2019          - Warmia Olsztyn (d)
9. 16.03.2019          - Olimpia Olsztynek (d/w?)
10. 23.03.2019         - Unia Susz (d) - niepotwierdzony
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
9. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
8. Daniel Madej
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Dawid Ksiuk
2. Michał Foj
1. Paweł Sagan, Łukasz Święty, Marek Murawski (samobójcza - Rominta Gołdap)
 
ASYSTY:
7. Arkadiusz Kuciński
6. Radosław Galas
5. Daniel Madej
4. Wojciech Figurski, Łukasz Święty
2. Łukasz Suchocki, Michał Foj
1. Aleksander Krajewski, Karol Kaźmierski, Patryk Czarnota, Krzysztof Kressin

Sekcja Medialna - dołącz do nas!

PROMO SEKCJA MEDIALNA2

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

promo karta druzyna
promo jeden procent energa
promo czlonkostwo 2019 poprawionejgp
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

sponsor abssponsor zawbudsponsor szynaka meblesponsor szynaka livingsponsor kompaniosponsor konstalsponsor animexsponsor dawid celanowicz1sponsor wodna farmasponsor exellent fasionsponsor spomersponsor turhensponsor largo haleesponsor motiv studiosponsor wpprintsponsor ivendosponsor antares biuro rachunkowesponsor port 110sponsor inter partssponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor alumikonsponsor dwssponsor uslugi autokarowe andrzej kujawskisponsor tanie koszsponsor wrmediasponsor olpatsponsor vet caresponsor zuralscy plsponsor lucarsponsor bs wojenkowskisponsor pluszaksponsor auto serwis galkasponsor osk prawkosponsor rembudsponsor wardromsponsor tartak selfsponsor elektrohurtsponsor pw pamisponsor restauracja u czapysponsor nord pol hatchery gerczaksponsor opcja ilawapartner partner agd rtvsponsor imagesponsor gromalsponsor stacja paliw dor jansponsor autobest klonowskisponsor uslugi transportowe grzegorz kaczynskisponsor uslug wieslaw orzolsponsor michal wilemskisponsor zwirownia matusiaksponsor baumar sponsor burzynskasponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarski