header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Motor Lubawa 10 9 0 1 27 28 10 18 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Elbląg (juniorzy) 10 8 1 1 25 48 2 46 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
3 Stomil Olsztyn (juniorzy) 9 8 0 1 24 33 5 28 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
4 Warmia Olsztyn (juniorzy) 10 7 1 2 22 40 7 33 WygranaWygranaPorażkaWygranaRemis
5 Jeziorak Iława (juniorzy) 10 7 0 3 21 33 26 7 WygranaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
6 Sokół Ostróda (juniorzy) 9 5 0 4 15 19 17 2 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
7 Huragan Morąg (juniorzy) 10 5 0 5 15 14 19 -5 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
8 Zatoka Braniewo 10 4 1 5 13 16 13 3 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
9 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10 4 1 5 13 31 31 0 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
10 Granica Kętrzyn 9 3 0 6 9 21 34 -13 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
11 Mamry Giżycko 10 3 0 7 9 20 32 -12 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
12 Błękitni Orneta (juniorzy) 10 2 0 8 6 10 41 -31 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
13 Rona 03 Ełk (juniorzy) 10 1 0 9 3 15 46 -31 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
14 Unia Susz 9 0 0 9 0 6 51 -45 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Warmia Olsztyn (juniorzy) 6 5 0 1 15 26 4 22 WygranaWygranaPorażkaWygranaRemis
2 Jeziorak Iława (juniorzy) 5 5 0 0 15 22 7 15 WygranaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
3 Sokół Ostróda (juniorzy) 6 5 0 1 15 16 6 10 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
4 Olimpia Elbląg (juniorzy) 6 4 1 1 13 28 1 27 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
5 Motor Lubawa 4 4 0 0 12 13 1 12 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
6 Stomil Olsztyn (juniorzy) 5 4 0 1 12 26 3 23 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
7 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 3 1 1 10 25 5 20 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
8 Granica Kętrzyn 3 2 0 1 6 14 7 7 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
9 Mamry Giżycko 5 2 0 3 6 14 12 2 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
10 Huragan Morąg (juniorzy) 5 2 0 3 6 7 11 -4 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
11 Błękitni Orneta (juniorzy) 4 2 0 2 6 5 3 2 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
12 Zatoka Braniewo 4 1 0 3 3 4 7 -3 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
13 Rona 03 Ełk (juniorzy) 5 0 0 5 0 12 26 -14 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
14 Unia Susz 5 0 0 5 0 4 25 -21 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Motor Lubawa 6 5 0 1 15 15 9 6 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Elbląg (juniorzy) 4 4 0 0 12 20 1 19 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
3 Stomil Olsztyn (juniorzy) 4 4 0 0 12 7 2 5 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
4 Zatoka Braniewo 6 3 1 2 10 12 6 6 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
5 Huragan Morąg (juniorzy) 5 3 0 2 9 7 8 -1 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
6 Warmia Olsztyn (juniorzy) 4 2 1 1 7 14 3 11 WygranaWygranaPorażkaWygranaRemis
7 Jeziorak Iława (juniorzy) 5 2 0 3 6 11 19 -8 WygranaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
8 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 1 0 4 3 6 26 -20 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
9 Granica Kętrzyn 6 1 0 5 3 7 27 -20 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
10 Mamry Giżycko 5 1 0 4 3 6 20 -14 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Rona 03 Ełk (juniorzy) 5 1 0 4 3 3 20 -17 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
12 Sokół Ostróda (juniorzy) 3 0 0 3 0 3 11 -8 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
13 Błękitni Orneta (juniorzy) 6 0 0 6 0 5 38 -33 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
14 Unia Susz 4 0 0 4 0 2 26 -24 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka


Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 29. Wrz. 2018 Beginn 16:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
-:-

Terminarz Jezioraka

Wojewódzki Puchar Polski
 
04.08.2018  17:00 - Płomień Turznica (w) 0:1 (0:1)
 
IV Liga - runda jesienna
 
1. 11.08.2018  17:00 - GKS Wikielec (d) 1:7 (0:3)
2. 15.08.2018  17:00 - Unia Susz (w) 3:0 (2:0)
3. 19.08.2018  16:00 - Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
4. 25.08.2018  17:00 - Zatoka Braniewo (w) 2:3 (0:2)
5. 01.09.2018  17:00 - Motor Lubawa (w) 1:2 (1:0)
6. 08.09.2018  17:00 - Granica Kętrzyn (d) 4:1 (2:1)
7. 15.09.2018  16:00 - Drwęca NML (d) 5:1 (1:0)
8. 22.09.2018  16:00 - Czarni Olecko (w)
9. 29.09.2018  16:00 - Tęcza Miłomłyn (d)
10. 06.10.2018  16:00 - MKS Korsze (w)
11. 13.10.2018  15:30 - Concordia Elbląg (d)
12. 20.10.2018  15:00 - Tęcza Biskupiec (d)
13. 27.10.2018  15:00 - Mamry Giżycko (w)
14. 04.11.2018  13:00 - Olimpia II Elbląg (d)
15. 10.11.2018  13:30 - Rominta Gołdap (w)
16. 17.11.2018  17:00 - GKS Wikielec (w)
17. 25.11.2018  13:00 - Unia Susz (d)
 
(w) - wyjazd
(d) - dom

Strzelcy Jezioraka

IV Liga
 
BRAMKI:
4. Arkadiusz Kuciński, Łukasz Suchocki
3. Daniel Madej, Radosław Galas
2. Dawid Ksiuk, Wojciech Figurski
1. Paweł Sagan
 
ASYSTY:
3. Arkadiusz Kuciński, Wojciech Figurski
2. Łukasz Suchocki, Łukasz Święty
1. Radosław Galas, Aleksander Krajewski

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

premiera kart kaszel ostanek sagan
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

  
Buła & Burger IławaDrukarnia WPPRINT IławaPartner AGD RTV Iławasponsor motiv studiosponsor waran produkcja meblisponsor auto serwis lukasz bednarskisponsor port 110sponsor widrosponsor alibaba ilawasponsor wodna farmasponsor alumikonsponsor dwssponsor tanie koszsponsor olpatsponsor largo haleesponsor inter partssponsor dawid celanowicz1sponsor uslug wieslaw orzol